Müzik

Akbatı Blue Jean Gençlik Festivali

19-20 Mayıs’ta Bahçeşehir’deki Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin önündeki açık alanda gerçekleşecek Akbatı Blue Jean Gençlik Festivali’nde doyasıya eğlenebilirsin!

Festivalin ilk gününde, yani 19 Mayıs’ta Gripin ve maNga sahne alacak. Festivalin ikinci gününde ise Türkçe popun başarılı ismi Yalın sahne alacak. Bu üç büyük ismin konserine ve festivalin eğlenceli aktivitelerine ücretsiz katılabileceksin.

ETKİNLİKLER
Festival, bir şölen havasında 19 Mayıs Cumartesi günü öğlen 14.00’de başlayacak. Power FM’den Emre Karakurt’un DJ performansı gün boyunca devam edecek. Bu sırada katılabileceğiniz etkinliklerden bazıları: Langırt turnuvası, jonglör gösterisi, elektronik boks makinesi turnuvası, mc ile sahne oyunları, basket atışı turnuvası, dart turnuvası… Gün boyunca eğlenceli aktiviteler devam edecek. Tüm bu aktivitelerle Akbatı AVYM bir karnaval alanına dönüşecek.

KONSER PROGRAMI
Aktivitelerden sonra gözler sahneye dönecek. Her şarkısıyla dillere pelesenk, duygularımıza tercüman olan Gripin 19 Mayıs Cumartesi 18.00’de sahne alacak. Türkiye’yi fethettikten sonra MTV ve Eurovision’ı da zaferlerine ekleyen maNga’nın şovu ise 19 Mayıs Cumartesi 20.30’da başlayacak. 20 Mayıs Pazar günü ise Yalın 18.00’de sahne alacak. Yalın’dan sonra jonglör gösterisi, MC ile sahne oyunları yapılacak ve iki gün boyunca aralarda çalan Emre Karakurt’un müzik yayını ile festival sona erecek.

SERVİS BİLGİLERİ
Bahçeşehir uzak diye dertlenme. Onu da düşünmüşler:) Akbati.com adresinden tüm servis saatlerini öğrenebilirsin. Servisler de festival gibi ücretsiz. Blue Jean yazarları da o günlerde mekanda olacak, gel, beraber eğlenelim:)

GİRİŞ ÜCRETSİZ!

SERVİSLERİN KALKIŞ NOKTALARI VE SAATLERİ İÇİN TIKLA:
http://www.akbati.com/i/Assets/documents/genclik_festivali.pdf

http://akbati.com/

http://www.facebook.com/events/138043949660461/

Yorum Yapın