50 Cent Kuruçeşme’de şov yapacak!

1981 views Yorum yap
alt

Geçtiğimiz aylarda Tübitak tarafından Türkiye’deki gençler üzerinde yapılan araştırmaya göre birçok Türk ve Dünya starını bilinirlik olarak büyük farkla geride bırakan 50 Cent, 13 Temmuz 2009 tarihinde Turkcell Kuruçeşme Arena’da konser verecek.

altRun DMC grubu ve Eminem tarafından keşfedilen, Dünyada ve Türkiye “In da club”, “Candy Shop”, “The Game”, “Disco Inforno” ve “How We Do” şarkılarıyla Rap ve R&B müziğin dünyada bir numarası olarak kabul edilen 50 Cent, Coca-Cola Türkiye’de hayranları ile buluşuyor. İlk albümü ile 11 milyonluk satış yakalayan, Amerika’da müzik listelerinde en çok dinlenen ilk 10 şarkı arasına, 4 şarkısı ile giren 50 Cent, tüm listeleri altüst etmeyi başardı. 13 Temmuzda 20 kişilik bir ekip ile hayranları ile Kuruçeşme Arena’da buluşacak olan 50 Cent, İstanbullulara muhteşem bir konser ve sahne şovu sunacak.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Üç Maymun (UIP)

Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği ve Yavuz Bingöl, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Sungar ile Ercan Kesal’ın oynadığı Üç Maymun, 24 Ekim 2008′de UIP Filmcilik dağıtımıyla Zeyno Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Devamı   1405