Kitap

Supernatural “Bir Daha Asla”

Sam ve Dean Winchester kardeşlerin macerasının anlatıldığı “Supernatural” dizisi 5 sezondur fırtınalar estiriyor.  İşin güzel tarafı şimdi de bu serinin kitapları Artemis Yayınevi tarafından ülkemizde yayınlanacak. Eğer dizisini izleyemediysen, kitaplarını mutlaka okumalısın.  

altSam ve Dean’in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından tam yirmi iki yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra Sam ve Dean’in babası, Amerika’nın arka sokaklarında, karanlık köşelerde yaşayan doğaüstü yaratıklar hakkındaki her şeyi iki kardeşe öğretecekti, nasıl yok edileceklerini de…  Sam ve Dean, New York’a sıradan bir perili ev olayı için gelmişti. En azından başta böyleydi. Çünkü bir rockçının evinde inleyip duran hayaletten çok daha önemli, büyük ve ölümcül şeyler de olup bitiyordu etrafta. İki üniversiteli öldüresiye dövülmüştü ve dahası, saldırgan tek kelimeyle ‘tuhaf’tı. New York gerçeğini bile aşan acayiplikte bir cinayet meselesi de vardı. İki kardeşin, kendilerini Edgar Allan Poe’nun tüyler ürpertici öykülerinden esinlenen bir katliam zinciri içinde bulması uzun sürmedi.  Ele geçirdikleri her ipucu, onları Poe klasiklerinden birine götürüyordu. Şimdi, öykünün sonunu yeniden yazmaları lazımdı. Zira var olan sona göre katil, iki kardeşin işini sonsuza dek bitirecekti.  Sam ve Dean, nasıl öldüreceklerini öğrenerek büyümüştü. Kötülüğün peşine düşecek güce sahiptiler.  “New York’un arka sokaklarını hiç bilmesem de, Winchester kardeşlerle kendimi Bronx’un orta yerindeymişim gibi hissettim.”  “Supernatural hayranlarını ancak bir sonraki romana kadar avutabilecek, soluksuz bir hikaye.”
Keith R.A. DeCandido’nun otuzun üzerinde romanı ve birçok hikayesi var.  Bronx’da doğup büyüyen Keith, halen nişanlısı ve iki çılgın kedisiyle yaşıyor.
 

 

 

 

İlgini çekebilir

alt

Her alanda 1 numara!

 

 

Yorum Yapın