Pınar’ın yemek günlüğü

1448 views Yorum yap
alt

“Bir Şarkısın Sen” yarışma programının sunucusu Pınar Altuğ’un TV 8’de yayınlanan “Pınar’ın Yemek Günlüğü” programının kitabı çıktı. İlk kitabı “Pınar’ın Mutfağı’ndan” ile çok satanlar listesinde uzun süre kalan Pınar Altuğ yine çok iddialı.

 


Alfa Yayınları’ndan çıkan “Pınar’ın Yemek Günlüğü” Pınar Altuğ Atacan ve Esat Özata imzasıyla kitapçı raflarındaki yerini aldı. Pınar Altuğ kitabı için; “İlk kez 1999 yılında Pınar’ın Yemek Zevki Programı’nda yemek yapma keyfini ekrandan sizlerle paylaşmıştım. Zaman içerisinde ekibimle birlikte, sizlerle yüzlerce tarifi paylaştık, en pratik en kolay tarifleri masanızda damak keyfinize sunduk. İki ayrı TV programında Esat’la birlikte size sunduğumuz tarifleri bizlerden defalarca istemeniz üzerine bunları, bu kitapta toplayıp mutfağınızdaki kitaplığınızda olmasını arzuladık.” diyor.

Katıldığı yurt içi ve uluslararası yemek yarışmalarında 30’un üzerinde madalya kazanan, dünyaca ünlü otel zincirlerinde çalışan Esat Özata halen TRT ekranlarında hafta içi saat 10:00’da “10’da Her Şey Var” yemek programı ile yemek zevkini zirveye çıkarıyor.

Pınar’ın Yemek Günlüğü’nde 160 adet pratik ve ekonomik tarifler var. Anneni mutlu etmek istediğinde, bu kitabı al ve mutfağa gir. İşte, o zaman sen de bir yemek gurusu olabilirsin:)

 

İlgini çekebilir
alt

Rihanna’nın duvar kağıtları için tıkla!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir