Sanata göz kırp, Bağdat Sanat’a uğra!

900 views Yorum yap
alt

altÜç yıl boyunca Tarkan’ın vokalistliğini yapan ve çıkardığı ”Vura Vura” adlı albümüyle tanıdığımız Cenk Yüksel’in kurduğu Bağdat Sanat’ta enstrüman, şan, solfej, dans, drama, diksiyon eğitimi alabilirsin…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altBağdat Sanat, İ.T.Ü Devlet Konservatuarı Şan Bölümü, İ.Ü Devlet Konservatuarı Opera-şan Bölümü  mezunu olan, daha önce Rock müzikaller ve rock sınıfı gibi projelerde solist olarak izlediğimiz ve üç yıl boyunca Tarkan’ın vokalistliğini yapan, ekranlardan ve son  dönemde çıkardığı ”Vura Vura” adlı albümüyle de tanıdığımız Cenk Yüksel tarafından kuruldu. Bağdat Sanat’taki tüm eğitmenler konusunda uzman, konservatuar ve güzel sanatlar fakültesi mezunu! Senfoni, filarmoni orkestralarında, devlet ve şehir tiyatrolarında, opera ve TRT ve bir çok koroda profesyonel müzisyen olarak çalışan bu eğitmenler gözetiminde  tüm enstrüman, şan, solfej, dans, drama, diksiyon eğitimleri alabilirsin.

Açık adres: Mustafa Mazhar Bey Sok. Fahriye Apt. No:2 Daire:4 Selamiçeşme/Kadıköy
www.bagdatsanat.com
[email protected]
[email protected]

 

 

 

alt

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutfak

Tatlı krizi gelenlere…

Görüntüleri nefis, tatları birbirinden leziz… İşin sırrı yaz meyvelerinde…  Tabii bir de senin el becerinde. Haydi, bu enfes meyvelerle neler yapabilirsin, bir bak!            

Devamı   2561