Oyuncu olmak ister misin?

1854 views Yorum yap
alt

alt

Ayla Algan ile oyunculuğa adım atmak istemez miydin? “Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu” eğitimi veren Ekol Drama, 2009 – 2010 yılı yeni eğitim döneminde, usta oyuncu Ayla Algan yönetiminde, Taksim’deki yeni binasında, hayalleri gerçeğe çevirmek için çalışmaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 Eylül 2009, İstanbul – www.ekoldrama.com; Ekol Drama Sanat Evi tarafından yapımcı, yönetmen ve ajansların talepleri doğrultusunda oluşturulan yetişkin ve çocuklara yönelik “Reklam, Dizi ve Sinema Oyunculuğu” bölümü yeni yetenekler yetiştirmeye devam ediyor. Özellikle son yıllarda televizyon dizilerinin sayısındaki artış sonucunda, sektörün “eğitimli oyuncu” ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulan bölüm, yeni eğitim döneminde de Ayla Algan’ın sanat yönetmenliğinde, T.C. M.E.B. Ekol Drama Sanat Evi’nin Taksim Feriye Caddesi’ndeki yeni binasında açılacak.

Eğitim sonrasında sertifikasını alan öğrenciler, yapım şirketleri ve profesyonel ajanslara yönlendiriliyor. Kayıtların yetişkin sınıfları için devam edeceği program kapsamında oyuncu adaylarına, müfredat kapsamında; doğaçlama, kamera önü oyunculuk, senaryo çalışması, çekim senaryosu ve sinopsis eğitimleri veriliyor. 9 hafta süren eğitim sonunda Türkiye’nin kaliteli ajanslarına ve projelerine yönlendirme konusunda destek ve sertifika verilen öğrenciler başarılı projelerde yer alma fırsatı yakalıyor. Halen devam eden birçok kaliteli yapımda çok sayıda Ekol Drama mezunu yer alıyor.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir