“ÖSS’yi çeksem kısa film olur”

2115 views Yorum yap
alt

altÖSS istesek de istemesek de hayatının önemli bir parçası! Bu yüzden ÖSS’ye girmek nasıl bir duygu çok iyi biliyorsun aslında! Hatta biri sana gelip ÖSS filmi yap dese onu bile yaparsın:)

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖSS’yle başı dertte olmayan, ÖSS’nin stresinden nasibini almayan var mı? Kesinlikle yok! Hepimiz iyi ihtimalle bir kötü ihtimalle 3-4 kere bu zorlu yolculuktan geçiyoruz. Tam da bu yüzden ÖSS ruh hali nasıldır çok da iyi biliyoruz. Eğer bu duyguları kısa filme çeviririm, güzel bir film projesine imza atarım dersen “ÖSS’yi çeksem kısa film olur” isimli kısa film yarışmasına mutlaka katılmalısın. Bahçeşehir Üniversitesi’nin düzenlediği yarışma bir öğrencinin ÖSS süresince yaşadığı duyguları en iyi biçimde ifade eden genç sinemacıya el kamerası, ikinci başarılı sinemacıya fotoğraf makinesi, üçüncüye ise i-Pod veriyor. Yarışmanın ödülleri gayet teşvik edici, tabii konusu da! Yarışmaya katılım için hiçbir koşul yok, lise öğrencisi olman ve başvurunu 1 Temmuz’a kadar yapman yeterli:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Mükemmel ayakların sırrı!

Bakım denilince bütün derdimizi çeken ayaklarımıza nedense hep en son sıra gelir:) Hatta çoğumuz ayaklarımıza gerekli önemi göstermeyiz bile… Ama artık bu duruma bir son vermeli, bedenimizin tüm ağırlığını taşıyan ayaklarımızı baş tacı etmeliyiz.

Devamı   1349