Keremcem’le kapak ol!

1204 views Yorum yap

Keremcem’i özleyenler, onu çok sevenler! Size süper bir haberimiz var! Onunla Heygirl’ün Mayıs 2010 kapağında poz vermeye hazır mısınız?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başvuru için hemen tıkla!

Keremcem askerden geldi, tüm funlarından önce ilk olarak 1 Heygirl Kızı hayranıyla bir araya gelmeyi kabul etti! Onunla Heygirl’ün Mayıs 2010 kapağında yer almaya, Keremcem’e, onun hakkında merak ettiğin her şeyi sormaya hazır mısın?
O halde hemen www.heygirl.com.tr’deki katılım formunu doldur, bize gönder;)

Unutma, son başvuru tarihi 15 Nisan 2010.

 

Başvuru için hemen tıkla!

 

Neler kazanacaksın
1.    Her şeyden önce Türkiye’nin en sevilen sanatçısı Keremcem’le tanışacak, onunla Heygirl’ün Mayıs 2010 kapağında yer alacaksın!
2. Sanatçıya merak ettiğin her şeyi sorma fırsatını yakalayacaksın, onunla acar bir muhabir gibi röportaj yapma fırsatını yakalayacaksın.
3. Kapak prodüksiyonumuzda LCW’den seçtiğimiz birbirinden renkli ve şık kıyafet ve aksesuarları giyecek, bu kıyafetlerden dilediğin birinin sahibi olacaksın.
4. Üstelik LCW’nin ilkbahar-yaz koleksiyonunun bu son derece şık kıyafetleriyle çekilecek fotoğraflarınla Heygirl’ün moda sayfalarındaki yerini alacaksın;)

Başvuru koşulları
* Gönderilen fotoğraflar yeni çekilmiş ve en az 1 MB olmalıdır. * Aktiviteye katılmak için T.C ve K.K.T.C vatandaşı olma şartı aranır. * Aktivite 13-18 yaş arasındaki tüm okurlarımıza açıktır. 18 yaşından küçük okurlarımızın başvurularını velilerin bilgisi dahilinde yaptıkları varsayılır. * Son başvuru tarihi olan 15 Nisan 2010’dan sonra gönderilen başvurular kabul edilmez.

Önemli not: Keremcem’le kapak olma şansını yakalayan okurumuzun, İstanbul’da yapılacak fotoğraf çekimleri için tüm yol ve konaklama masrafları kendisine aittir. Heygirl Online’daki formu doldurup bize gönderen okurlarımız, tüm şartları kabul etmiş sayılır.

Keremcem’le kapak olmak için hemen tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir