Kendi gündemini yarat:)

1775 views Yorum yap
alt

altHayat akıp geçiyor. Konserler, sergiler ve diziler kültür mantarından; ünlü haberleri ünlüler köşesinden; ünlülerin sorularımıza verdikleri yanıtlarsa röportaj bölümünden. Bunların hepsi ayrı birer gündem. Peki, ya senin gündemin nereden geçiyor? Tabii ki de bloglar bölümünden:)

 

 

 

 

 

Ceren Akış’ın tatil macerasını paylaşmak için hemen tıkla!

Elif Sudagezer bir sevdiğinin seni gözetlediğini söylüyor, neden acaba? Öğrenmek için hemen tıkla:)

Dünyanın bir gündemi, Türkiye’nin bir gündemi hatta Türkiye’deki sosyetik ünlülerin bile bir gündemi var. Peki, senin yok mu? Elbette ki senin de var. Hem de senin yaşamında olup bitenler de bunların hiç birinden daha az önemli değil. Canın sıkılırsa ve bir şeyler karalamak istersen; itiraf edemediğin şeyleri yazmak; tavsiye almak ya da yalnızca paylaşıp içinden atmak istersen blogun 24 saat hizmetinde! Düşünsene, insan ne zaman hislerini ve düşüncelerini anlatmakta bu kadar özgür ki? Kimse imla hatanı düzeltmeyecek çünkü bu bir kompozisyon sınavı değil, annen yazdıklarından seni yakalamayacak çünkü bu bir defter değil:)

Eğer hala bir blog kurdu olmadıysan ve yazmayı hep ertelediysen ‘Blog nasıl yazılır’  öğrenmek için hemen bir sonraki sayfayı tıkla:)

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Oylamada son 3 gün!

‘ En şekerpare ünlü’ anketinde son 3 gün! Tabii ki hangi ismin daha şekerpare olduğu  yanıtı senin oyunla belli olacak! Gökhan Özen şu anda diğer yakışıklılara açık ara fark atmış bir durumda. Ama bir

Devamı   4137