Kadın Gözüyle Hayattan Kareler

1887 views Yorum yap

Anadolu Hayat Emeklilik, kadınlara özel fotoğraf yarışması Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’in 2009 yılı kazanan eserlerini bir katalogda topladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarışmanın fotoğrafları için tıkla

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasını kazanan 45 eserin yer alığı “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ’09” Katalogu çıktı. “Hayata Dair” temasını işleyen ve “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2009” Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren 45 fotoğraf, 07-22 Mayıs 2009 tarihlerinde Tepe Nautulius’ta gerçekleşen sergi ile fotoğraf severlerle buluşuyor. Anadolu Hayat Emeklilik’in pozitif ayrımcılık ilkesiyle gerçekleştirdiği etkinliklerden biri olan ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” Fotoğraf Yarışması ve eserlerin ebedileştirildiği katalog, önümüzdeki yıllarda da sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Havuzdaki yakışıklıyı tavla!

Önce havuzda etrafına bir bak; şezlonguna uzanmış kitap okuyan yakışıklıyı mı kestirdin gözüne, yoksa havuzun içinde sulu şakalarıyla herkesi güldüren kıtırı mı? Eğer seçimini yaptıysan, haydi onu nasıl tavlayacağını öğren!

Devamı   1002