Heygirl ile Audition’ın yıldızı sen ol!

2767 views Yorum yap

Dünyada tam 300 milyon kişinin oynadığı oyunlarla tanışmaya hazır mısın? Audition ile tanış, eğlen, tarzını yansıt, yarışların yıldızı sen ol!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Süper bir dans oyunu!
AUDITION DANCE BATTLE
http://www.alaplaya.eu/

Audition, grafik ve çeşitli oyun özellikleriyle dolu bir online dans mücadelesi! Arkadaşlarınla sahnede en iyi dansçı olmak için farklı biçimlerde yarış, en kıvrak figürleri sergile, yıldız ol!
Sahnenin süper starı  
Audition, online bir dans karşılaşması tecrübesini ayağına getiriyor. Tüm Avrupa’dan oyuna bağlanan dansçılarla rekabet edebilir ve Avrupa çapında en başarılı ve yetenekli dansçılardan biri haline gelebilirsin. Şimdiden Asya ve Güney Amerika dahil olmak üzere 13 ülkede lisanslı olarak oynanan bu oyun artık Türkiye’de! Çin’de 50 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan bu coşkulu dans karşılaşmasının Türk yıldızlara ihtiyacı var!
Nasıl oynayacaksın?
Modadan ve müzikten hoşlanan tüm gençler için eğlenceli online bir ortam sunan bu oyunda dünyaca ünlü şarkılar eşliğinde, 15 farklı oyun modunda, kendi karakterinle dans ediyor ve diğer oyuncuları geride bırakmaya çalışıyorsun. Tabii ilk önce kayıt olman gerekiyor. http://audition.tr.alaplaya.eu/ adresindeki “Kayıt ol” düğmesiyle ücretsiz kayıt işlemini gerçekleştirebilirsin. Oyunda kendine bir karakter seçip onu dilediğin gibi giydirme ve biçimlendirme şansın var. Karakterini oluşturduktan sonra yarışmak için çeşitli zorluklar ve kanallar içeren servislerden birini seçebilirsin. Sitenin Shopping Mall bölümünden karakterin için kıyafet ve aksesuarlar seçebilir, dilersen arkadaşlarına da hediyeler alabilirsin. Broadcasting Station bölümünde Avrupa’daki birbirinden yetenekli dansçılara meydan okuyabilirsin. Dans yarışmalarına girmeden önce özel ders alma şansın da var. Yapman gereken tek şey, parmaklarını ve oyun kabiliyetini kullanmak! İstediğin gibi ol, kendine has bir karakter yarat, onu istediğin stilde giydir ve kendi dokunuşunu kat! Heygirl okuyucularının oyun içinde karakterine giydirebileceği ücretsiz Heygirl tişörtü de seni bekliyor. Tişörtünü giy, Heygirl kızlarıyla tanış ve sahneye çıkarak kendini ispatla. En zor ve akıl alan dans hareketlerini bile birkaç tuşa basarak yapabilirsin.

Tavsiye edilen sistem özellikleri
1.7 GHz işlemci, 512 MB bellek, 3 GB sabit disk boşluğu, Windows 98 ve üstü işletim sistemi, GeForce FX 5700 görüntü kartı, DirectX 9.0, 256 Kbps internet bağlantısı.

Heygirl Günlüğüm’de neler var?
Oyunu oynayan diğer dansçıların karakterleri, “Audition” oyunu hakkında bilgiler, komutlar, kısayol tuşları, oyundaki arkadaşlarını ekleyebileceğin fotoğraflı bir liste, dans kariyerinle ilgili kişisel notlarını alabileceğin bir bölüm bu günlükte yer alıyor! Ayrıca 2010 ve 2011 takvimi, yıllık, aylık ve haftalık notlarını alabileceğin çok özel bölümler de Heygirl’ün Audition karakterleriyle süslü günlüğünde! Önümüzdeki aylarda bu oyunla ilgili sürprizlerimiz devam edecek;)

 

 

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitap

Büyük usta Leonardo Da Vinci

LEONARDO DA VINCI Bruno Nardini (CAN) Elindeki kitap, insanlığa armağan olarak gönderilmiş bir ustanın yaşamını anlatıyor. Yalnızca Kayalıklar Madonnası’nın, Mona Lisa’nın unutulmaz ressamı değil o; son ana dek uçmayı hayal etmiş bir çocuk, hayatını

Devamı   1142