Gençliğin markası Gnctrkcll!

2388 views Yorum yap

alt“Gencaver”e bayıldık!
Gencaver, Gnctrkcll’in bizim için seçtiği, her sorunumuza çare olan “Cengaver”leri:) Operatörlerin, “O tuşa basın, bu sayıyı tuşlayın, sesinizi kaydedin” gibi uygulamalarının bize göre olmadığını, sorunumuzu bu şekilde çözemediğimizi anlayan Turkcell, bir mesajla bize yardım eden “Gencaver” uygulamasını başlattı. Üstelik Facebook’dan ve Twitter’dan da ulaşabiliyoruz. Sen de sorununun ne oluğunu yaz ve 4362’ye mesaj at!

Teknolojiden uzak kalma!
Wolfteam’i bilmiyor olamazsın! Dünya’da en çok oynanan oyunlardan biri olan ve en güzeli de milyonlarca kişinin online olarak oynayabildiği bir strateji oyunu olan Wolfteam’de yine Gnctrkcll’liler kazanıyor! Oyunda Gnctrkcll’liler için her ay özel bir etkinlik günü, bir oyuncu paketi ve ücretli oyun içi eşyalarda indirimler sunuluyor. Ayrıca Yandex işbirliğiyle gençlere özel ilk internet tarayıcısını da Turkcell sayesinde tanımış olduk. “Eee ben bu uygulamaları nasıl kullanacağım akıllı telefonum yok, alacak param da yok diyorsan” Gnctrkcll ona da çözüm getirdi. Annenizi, babanızı ya da herhangi bir yakınınızı sponsor olarak seçip doğru Turkcell’e götürüp Nokia Lumia 520’yi kapıyorsunuz! Telefonu ve internet paketini sen kullanırken,  ücreti sponsorunun faturasına yansıyor.

Kampanyalarla, festivallerle, konserlerle coşturdu
Gnctrkcll yıllardır düzenlediği Açıkhava Sinema Festivali’yle, konserlerle yaz akşamlarında keyiflendirmeye devam ediyor. Üstelik bu yaz da devam eden, 15 Tl’ye tüm yaz geçerli olan 5 bin SMS, sınırsız Facebook ve Twitter paketi de var! Ayrıca birçok şarkıcının katıldığı Turkcell Yıldızlı Geceler organizasyonu da tam gaz devam ediyor. Bunların yanı sıra;
•    Kahve Dünyası’ndan bir kup dondurma alana bir hediye!
•    Lomography fotoğraf makinelerini www.lomography.com.tr adresinden alan Gnctrkcll üyelerine %20 indirim var!
•    Gelenek tabii ki bozulmadı; pazartesi ve perşembe günleri yine bir bilet alana bir bilet hediye!
•    Diğer bütün kampanyalar için hemen http://gnctrkcll.turkcell.com.tr adresine tıkla!
Bunları biliyor musun?
•    Bugüne kadar Gnctrkcll’liler “Harca Kazan” kampanyasıyla 16 milyon TL kazandılar.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir