Eğlence zamanı:)

2700 views Yorum yap

“Bayramda ne yapacağım” diye düşünüyorsan senin için harika önerilerimiz var. Sana sadece seçim yapmak kalıyor:)

Kampta maceraya hazır ol!
Maceraperestler için kampların hazırladığı birbirinden farklı alternatifler mevcut.

Camp Caddebostan
7-18 yaş arası gençlere hitap eden Camp Caddebostan, spor, sanat ve yabancı dil içerikli yurt dışı ve yurt içi programlarıyla kamp arayışında olanlar için bir alternatif. 28 Haziran’da başlayan kamplarda özgüvenini arttırabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin:)

Seçimini yap!
•    Liderlik Kampı, Bolu Aladağ’da gerçekleşiyor ve 14-17 yaş arasındakilere göre! Sosyal hayatta ve akademik kariyerinde başarılı olmak, yöneticilik ve liderlik yapmak isteyenlere hitap eden kamp sırasında doğayla uyumlu yaşamayı ve zorluklarla mücadele etmeyi öğrenebilirsin. Kamp 28 Haziran’da başlıyor!
•    Maceraperestlerin favorisi olan macera kampı 4 Temmuz’da başlıyor ve bir hafta sürüyor. Yüksek ip parkurları, tırmanma duvarı, futbol ve voleybol sahaları gibi alanların bulunduğu kampta eğlence ve adrenalin garanti!
Bilgi için: 444 52 67 www.campcaddebostan.com

Aqua Kamp
Antalya’da Toros Dağları’nın eteğinde yer alan Aqua Kamp, 8- 17 yaş arasındakilere, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlıyor. Takım oyunlarının ve bireysel yarışmaların yer aldığı kampta kendi ayaklarının üzerinde durmayı şimdiden öğrenebilirsin:)

Seçimini yap!
Havuz, paintball alanı, basketbol sahası ve okçuluk alanının olduğu gençlik ve macera kampları, 26 – 10 Temmuz, 11 – 25 Temmuz, 1- 8 Ağustos olarak 3 farklı tarih alternatifi sunuyor. Bungalovlarda konaklayıp doğada okul stresinden uzak kafanı dinlerken, aynı zamanda adrenalin dolu bir yaz geçirebilirsin. Ayrıca İngilizceni de geliştirebilirsin.

Bilgi için: 0 216 449 61 47 www.aquakamp.com

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir