Blue Jean’in yeni sayısını kaçırma!

1696 views Yorum yap

 

 Ağustos ayında Blue Jean 4 dergi!

“One Direction: This Is Us” filmine özel dergi Ağustos 2013 sayısında Blue Jean’le birlikte tüm bayilerde!
Son yılların en büyük boyband’i olan, çıkardıkları albümler milyonlarca satan, çıktıkları turneler kapalı gişe gerçekleşen, YouTube’da izlenme, sosyal medyada takip edilme rekorları kıran İngiliz beşli One Direction’ın ilk sinema filmi “This Is Us” 30 Ağustos’ta Warner Bros. dağıtımıyla Türkiye’de 3 boyutlu olarak vizyona giriyor.
Türkiye’nin en köklü gençlik ve müzik dergisi Blue Jean ise Ağustos 2013 sayısında okuyucularına bu filme özel, 68 sayfalık bir ek dergi hediye ediyor. Şimdiden efsane olarak anılmaya başlayan One Direction’ın filmden özel karelerinin yer alacağı bu dergide film hakkında makaleler, grubun dünden bugüne kapsamlı hikâyesi, grup elemanlarının her birinin ayrı ayrı profil incelemeleri, bugüne kadar verdikleri röportajlardan unutulmaz inciler, grubun albüm / video detayları ve ödüllü One Direction testi gibi birçok konu yer alıyor.
Blue Jean dergisinin okuyucularına hediyesi olan “One Direction: This Is Us” dergisi ayrıca filmin ön gösterimine davetiye kazanma şansı da sunuyor! İnternet üzerinden yapılacak olan bu ön gösterim yarışmasının detayları “One Direction: This Is Us” dergisinde yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

abllam

         Sürekli bana senin için yaşıyorum diyen ama bana bir o kadar soğuk davranan bir ablam var gerçekten o hissetmese bile ben hissediyorum sürekli kavga ediyoruz tartışıyoruz ama gene aynı konuya

Devamı   1162