Babanı film yıldızı yap

1219 views Yorum yap
alt

altWalt Disney Türkiye, bir çocuğun babasını, Disney Pixar’ın sinemalarda Temmuz ayında vizyona girecek olan  “Toy Story 3” filminde yıldız yapmak üzere bir yarışma başlattı.

 

 

 

 

altBir baba ya da veli, “Yeşil Ordu Adamı” rolü için küçük bir dublaj yaparak, Türkiye’de gösterilecek filmde yer alacak ve sesini beyazperdeden duyuracak. Kazanan kişi, ayrıca filme özel davetli olarak sesini dinleyecek. Babasının veya velisinin bu seçmelere katılmasını isteyen çocukların yapacağı tek şey, 28 Mart’a kadar bu kişinin sesini filmden bir cümleyle kaydederek www.disneyxd.com.tr adresine yüklemek. Kayıtlar arasından en iyi dört tanesi, onları aday gösteren çocuklarla birlikte İstanbul’daki bir dublaj stüdyosuna davet edilecek ve Disney XD tarafından kazanan belirlenecek. Seçmeler de filme alınacak ve ilk sinema gösteriminden önce Disney XD’de yayınlanacak.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Ceza’dan yeni albüm yolda!

Ceza, yepyeni bombalar patlatmak için geriye gün saymaya başladı bile. Mart ayının sonunda yayınlanacak yeni albümünün stüdyo çalışmaları devam eden Ceza, şu sıralar işten güçten başını kaldıramıyor…

Devamı   1108