Alanya’da belgesel sinema

3273 views Yorum yap
alt

altAlanya Sinematek Derneği,  5–19 Eylül 2009 tarihleri arasında Belgesel Sinema Eğitimi konulu bir atölye çalışması gerçekleştiriyor. Katılmaya ne dersin?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan atölye çalışmasına Alanya Belediyesi, Alanya Ticaret Odası ve Belgesel Sinemacılar Birliği’nin katkıları yine devam ediyor. Film yapım süreçlerine dair bilgilendirmelerin yapılacağı, daha sonra da ortak bir belgesel filmin üretileceği atölyede yer almak isteyen katılımcılardan birisi olmak isitiyorsan işte sana güzel bir haber: Katılımcıların daha önce sinema eğitimi almış olmaları gerekmiyor! Belgesel Sinemacılar Birliği eğitmenleri tarafından yürütülecek olan hızlandırılmış eğitim programında “Belgesel Sinemaya Giriş”, “Yapım Süreçleri”, “Senaryo”, “Film Çekimi” ve “Kurgu“ başlıkları yer alıyor.

Katılımcı sayısının 25 kişi ile sınırlı tutulacağı atölye çalışması konusunda ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için; 0 532 261 62 69 no lu telefondan bilgi alabilir. Başvuru formları için  www.sinematekalanya.org.tr  adrsine tıklayabilirsin! Atölyenin hangi bölümlerden oluştuğunu, atölye kapsamında hangi faaliyetlerin gerçekleşeceğini öğrenmek istiyorsan hemen sonraki  sayfaya tıkla!

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

9 adımda dersleri toparla!

Okulların kapanmasına az bir süre kaldı. Bu zamanı iyi değerlendirmek ve not grafiğinde “son dakika golü etkisi” yaratmak istiyorsan, bu ipuçlarını sakın kaçırma!

Devamı   1917