Ajanda

Sevgiliniz bu hediyeyi bekliyor olabilir

Sevgililer Günü yaklaştı ve hepimiz sevdiğimiz insanlara hediye seçmeye başladık. Peki, ya sevgilinize, son teknolojilerle donanmış, güçlü bir akıllı telefon almak isteseniz, tercihiniz ne olurdu?

Beyler, sözümüz size… Her genç kız için telefonu en değerli hayat arkadaşıdır. Fotoğraflar çeker, sosyal medyada paylaşır, derslerini takip eder, dizilerini seyreder, internette aramalar yapar, navigasyonu kullanır, dünyaya bağlanır… Dolayısıyla onu mutlu etmek için, Sevgililer Günü hediyesi olarak yepyeni, güçlü, son model bir akıllı telefon çok doğru bir tercih olabilir.

Bizim tavsiyemiz ise, Samsung’un 2021’e özel hazırladığı yeni modeli, Galaxy S21 veya Galaxy S21 Ultra modellerini incelemeniz olacak.

Peki bu yeni telefonlar, sevdiğiniz insana hangi yetenekleri kazandıracak?

S21, gücünü Android 11 işletim sistemi ve Exynos 2100 işlemciden alıyor. AMOLED ekran ve 108 megapiksellik ana kamera gibi üstün özellikleriyle dikkat çeken ürün, USB-C seçeneği ile pratik bir bağlantı alternatifi sunuyor. 40 megapiksellik bir selfie kamerası bulunan modelde 16 GB değerinde de bir RAM donanımı yer alıyor. Pek çok farklı renk seçeneğinin yer aldığı S21 model serisi, farklı estetik kaygılara cevap sunabilecek alternatiflerle geliyor.

Çok daha büyük kamera modüllerinin yer aldığı ürün grupları ile gündelik hayatın yanı sıra profesyonel çekimler için de üst düzey bir performans mümkün hale geliyor. Bu kamera özelliklerinin sevdiklerinizi çok mutlu edeceğine emin olabilirsiniz.

Metal bir şasiye sahip olan akıllı cihaz son derece sağlam bir yapı sunarken, cam arka yüzey yalın bir görünüm ve göz alıcı bir estetik tarz ortaya çıkarıyor. Efsanevi Galaxy serisinin en sevilen özelliklerinin gelişmiş versiyonlarını sunan akıllı telefon modeli teknoloji tutkunlarının tüm beklentilerine yanıt veriyor.

Samsung Galaxy ailesinin yeni üyelerinden biri olan Samsung Galaxy S21 Ultra  ise, 5G 128 GB, özellikleriyle kullanıcılarını cezbedecek. Sevgilinizi 5G’ye taşımak için güçlü bir telefon olan S21 Ultra, sinematik kamera özellikleri ve üstün çekim yetenekleri ile donanım performansı ile beğeni toplayarak 5G desteği sunmasıyla yeni nesil amiral gemisi telefonlar sınıfında yer alıyor. Güçlü performansı ve tasarım farklılığıyla öne çıkan model, hem iş hem de eğlence dünyasını birlikte kullanmayı seven herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Yorum Yapın