Ajanda

Onun için yılbaşı hediyesi seçtin mi?

2022 geliyor ve hem erkek arkadaşımıza, hem de yakın dostlarımıza, aile bireylerimize, kardeşlerimize, kuzenlerimize hediye seçmenin zamanı geldi.

Yılbaşı dönemi her zaman hediyelerle güzelleşen, anlam bulan, heyecanla hediye paketlerini açtığımız sıradışı bir dönemdir. Gelin bu yılbaşında, sevdiklerimizi hediyesiz bırakmayalım ve erkek arkadaşımızdan, sevdiğimiz dostlara, aile bireylerimizden, komşularımıza kadar, sevdiğimiz herkesi hediyelerle mutlu edelim.

Yılbaşı hediyesi denildiğinde herkesin kalbinde tatlı bir heyecan canlanır.

Erkek arkadaşlarımız ya da erkek kardeşlerimiz için bu yıl kullanışlı ve şık bir erkek eşofman takımı tercih edebiliriz. Ya da, sadece eşofman altı da tercih etmek isteyebilirsiniz. Pek çok erkek için eşofmanlar son derece önemli bir giysidir ve çok mutlu olacaklarına emin olabilirsiniz.

Aile bireylerimiz için yine ilgi alanlarına uygun hediyeler seçmeyi unutmamalıyız ama lütfen annelerimize mutfak gereçleri hediye edip onları mutfakta çalışmaya mahkum gördüğümüz mesajını vermeyelim. Bunun yerine, eğer bütçemiz yetiyorsa, akıllı bir telefon veya spor yapıp sağlıklı kalmayı unutmaması için bir akıllı saat tercih edebiliriz. Ev işlerinden ve günlük koşturmacalardan spora vakit bulamayan annemiz ve hatta babamız için de adım sayan, kalp ritmi ölçen bir akıllı saat hoş bir hediye olabilir.

Bütün gün video oyunları ile oynayan minik kardeşimize alınabilecek en güzel hediye ise, ekran başından kalkıp kitap okumanın tadına varması için, yaşına ve ilgi alanlarına uygun, çok sürükleyici bir kitap olabilir. Mümkün değil, bilgisayarın başından kalkıp roma okumaz diyorsanız, sevdiği oyunlar hakkında yazılmış romanlar olduğunu hatırlatmış olalım. Biraz araştırmayla bu kitaplara ulaşabilirsiniz.

2020 bitiyor ancak bu yıldan edindiğimiz dersler bir ömür bizimle beraber olacak. Belki bu yıl alacağımız/vereceğimiz hediyeler de tüm sevdiklerimizin hayatında, ömür boyu saklayacakları, baktıkça 2020’nin zor günlerini ve bu zor yılda insanların birbirine karşı gösterdiği büyük dayanışmayı hatırlayacağı çok daha anlamlı bir hediye olacak.

Yorum Yapın