Ajanda

Mayıs 2009 ajandam

altSınav stresini azaltmak, can sıkıntını gidermek için her gün bir çözüm! Mayıs ayı aktivitelerini not etmeyi, ne var ne yok takip etmeyi sakın ihmal etme!

 

 

 

 

 

 

alt1 Cu
Türkiye’deki 10 önemli dergi grubunun bir araya gelerek oluşturduğu Türkiye Dergi Reklam Platformu, doğru hedef kitleye ulaşmada dergilerin etkin rolüne dikkat çekmek amacıyla “Dergi Şart!” reklam kampanyasını başlattı. Reklamlar çok eğlenceli, mutlaka yakala!
www.dergisart.com

 

2 Ctsalt

İyi ki doğdun David Beckham!

 

 3 Pa
Birinci Artvisit Genç Tasarımcı ve Sanatçı Yarışması’nın konuları “Geri Dönüşüm” ve “Dayanışma”. Heykelden karikatüre 8 farklı alandan birinde yeteneğini gösterip kocaman ödüller kazanabilirsin. Bilgi ve başvuru için, www.artvisit.net’i tıkla. 

 

alt5 Sa
Bu sene üçüncü kez düzenlenecek olan “İşte Benim Öyküm”  yarışmasına katıl, öykünle yarış. Unutma, başvuru için son tarih 15 Mayıs!

 

6 Çrş
“Galatamoda Festivali Akaretler” 6-10 Mayıs tarihleri arasında Akaretler Sıraevler’de! Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarından 31’inin özel olarak hazırladıkları koleksiyonlarını sakın kaçırma!

 

 

alt7 Prş
Anneler Günü’nde annene temiz hava ve bolca keyif hediye etmek istiyorsan Uludağ Ağaoğlu Resort’ta yerini şimdiden ayırtmalısın. www.agaoglumyresort.com.tr

  

 

Yorum Yapın