Ajanda

Kültür turları için hazırlıklar başlasın

Uçak yolculukları yeniden başlarken tatil ve gezi planlarımızı da yapmaya başladık mı? Nerelere gideceğinizi seçerken, kültür gezilerini de ihmal etmeyin. Türkiye’de çok güzel tarihi ve kültürel zenginliği olan merkezler, yaz mevsiminde de son derece etkileyici görüntüler elde edip Instagram’da tatili başlatmanız için harika fırsatlar sunuyor.

Pandemi sonrasında tatil deyince hepimizin aklına deniz, güneş ve kum geliyor olabilir kültür merkezlerinin tatil potansiyelini de hatırlatmak isteriz. Son derece etkileyici görüntüler sunan, tarihin eşsiz mimarisini ve sanat eserlerini saklayan bu merkezler aynı zaman eşsiz lezzetleri de bulabileceğiniz restoranlarla ve yöresel yemek fırsatlarıyla dolu olur.

Bu yaz tatil lokasyonlarınız arasına kültür merkezlerini de katarak, sosyal medyada çok farklı ve özgün fotoğraflar da elde edebilirsiniz. Dolayısıyla bu seçeneği de arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte değerlendirmeniz doğru olabilir.

Elbette artık tatilimizi planlarken, uçuşlarımızı da planlarımıza yeniden katmaya başladık. Tüm dünyada uçaklar yeniden yolcularla dolarken, aradığımız tatili bulduğumuzda, bizi oraya götürecek uçağımızın da bizi beklediğiniz bilmek, şimdiden insanı mutlu ediyor.

Ancak, bu yaz için, tatil planlayanlara küçük bir tavsiyede bulunalım. Güneş çıkıp da insanlar tatile özlemini hatırlayınca, tatil yörelerindeki ve uçaklardaki kapasitelerin hızlıca dolacağından emin olabilirsiniz. Dolayısıyla “yer yok” cevabıyla karşılaşmadan önce tatili erkenden planlamak bu yıl için bir olmazsa olmaz gibi görünüyor.

Elbette, tatil planlamak aynı zamanda uçuşları da planlamak demek ve bu noktada Hepsifly karşımıza çıkıyor. Son derece hızlı alt yapısı ve temiz arayüzü ile hem mobil cihazlardan hem de masa üstü cihazlardan kolayca uçak bileti seçmemize imkan veren Hepsifly, bu alanda hepimizin beğenisini toplamayı başardı.

Uzun yıllara dayanan deneyimiyle geliştirdiği güvenli alt yapısı sayesinde dijital alışverişi çok pratik bir sürece dönüştüren Hepsiburada, şimdi uçak bileti arama servisi Hepsifly ile yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz destinasyonlar için var olan tüm uçuşları listeleyerek, bütçenize, şartlarınıza, seyahat planlarınıza en uygun uçak bileti için seçim yapmanıza destek oluyor. Samsun uçak bileti veya Mardin uçak bileti ya da başka bir destinasyon…

Hatta, dünyada gitmek istediğiniz başka herhangi bir lokasyon için, tüm uçak biletleri artık Hepsifly güvencesiyle dakikalar içinde rezerve edilip satın alınabiliyor. Bu yıl tatilinizi planlarken, bu başarılı hizmeti de kullanarak hayatınızı ve seyahatlerinizi çok pratik hale dönüştürebilirsiniz.

Uçmaya artık eskisinden çok daha hazırız.

Yorum Yapın