Biletleri tükeniyor!

1470 views Yorum yap
26 Mayıs’ta Türkiye’ye gelecek olan Justin Timberlake’in biletleri tükenmek üzere! 

Yaptığı her albüm ve her konser ile dünya çapında başarıyı yakalayan, dünya çapında yüzlerce ödüle layık görülen Justin Timberlake, bu sefer 26 Mayıs Pazartesi akşamı İstanbul – İTÜ Stadyumunda Türk hayranları için unutulmayacak solo ve sahne performansını sergileyecek.
Yakın zamanda 2014 Brit Ödülleri “En İyi Erkek Solo Sanatçısı” adaylığı, 45. NAACP Image Awards’ta 3 adaylığı ve 56.sı düzenlenecek Grammy Ödülleri “En İyi Pop Solo Performans” kategorisinde 7 dalda adaylığı açıklanan, son olarak Amerika halkının oylarıyla, müzik ve sinema dünyasının en iyilerinin seçildiği People’s Choice (Halkın Seçimi) ödül töreninde “En İyi Erkek Sanatçı”, “En İyi R&B Sanatçısı” ve “En İyi Albüm” dallarında 3 ödül kazanan sanatçının İstanbul’da vereceği konserinin biletleri hızla tükendi ve geriye sadece 3 kategori kaldı.
Justin Timberlake konseri gerçekleşmesine 4 ay kala karşılaştığı yoğun ilgi ile “Golden Circle”, “Tribün 1”, “Tribün 2” ve “Tribün 3” kategorilerindeki tüm biletler tükendi. Geriye ise sadece “Diamond Circle Erken Giriş”,  “Diamond Circle” ve “Saha İçi Ayakta” kategorilerindeki biletler kaldı.
Son zamanlarda rol aldığı, 17 Ocak’ta ülkemizde vizyona girecek olan Cannes Film Festivalinde “Jüri Özel Ödülü” kazanan Coen kardeşler yapımı “Sen Şarkılarını Söyle” filmi ile de adından sıkça söz ettiren Justin Timberlake’in konserinde yer almak istiyorsan elini çabuk tutmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir