Ajanda

Annemize hediye seçme zamanı geldi

Kızlar, Mayıs’ın ikinci pazar günü yaklaşıyor ve annemize artık hediye seçmemiz gerekiyor. Hediye seçmek hiçbir zaman kolay bir iş olmamıştır ve anneler gününde bu iş daha da zorlaşıyor, farkındayız. Ama endişe etmeyin size çok güzel hediye tavsiyelerimiz var.

1. Parfüm
Annemizi ev işlerinin peşinden koşarken görmeye çok alışmış olabilirsiniz. Özellikle de pandemi nedeniyle bir yıldan uzun zamandır evde sizinle beraber kapalı kalan bir anneniz varsa, onu artık evin bir parçası gibi görüyor olabilirsiniz ama bu doğru değil. Unutmayın ki o çok güzel bir kadın ve tüm yoğunluğunun arasında kendini güzel hissetmeye, iyi hissetmeye onun da ihtiyacı var. Dolayısıyla anneler günü hediyeleri için seçim yaparken biraz daha duyarlı olmamız gerekiyor. Peki onun tüm ruhunu hafifletecek, yüzünde gülümsemeler açtıracak bir kadın parfüm hediyesi, iyi bir seçenek olmaz mıydı?

2. Çanta
Kadınlar için çanta, sadece bir aksesuar değil, bir hayat asistanı gibidir. O yüzden, ne kadar çok çantamız olsa da yenisine hayır diyemiyoruz. Yerinizde olsak, kadın çanta modelleri arasında da bir araştırma yapardık. Annenizin seveceği bir çanta mutlaka vardır.

3. Yeni bir ayakkabı
Evet, pandemi nedeniyle uzun dönem evlere kapandık ve ayakkabılarımızı eskitmeye pek de vakit olmadı ama yeniden kırlara, sahillere, sokaklara özgürce ve hatta belki de maskesiz şekilde çıkabileceğimiz günlere hazırlık için, şık bir yürüyüş ayakkabısı güzel olabilir.

4. Not defteri
Eğer çalışan bir anneniz varsa, muhtemelen ev ofis düzeninde de işlerini yürütüyorsa, sık sık evin ve işyerinin yoğunluğu arasında bazı detayları not alma gereği duyuyordur. Şimdi artık notlar akıllı telefonlarda alınıyor diyebilirsiniz ama emin olun, kağıt kalem notların pratikliği hala çok popüler.

5. Diz üstü tepsisi
Eğer bir yıldır evde home office şeklinde çalışan anneniz hala diz üstü bilgisayarını dizlerinin veya yastığının üzerine koyuyorsa, bu işkenceye son verme zamanınız gelmiş demektir. Ona, bilgisayarını üzerine koyabileceği konforlu bir diz üstü tepsisi almayı düşünebilirsiniz.

Yorum Yapın