Taylor’ın gizemli halleri

45666 views Yorum yap

Bazen sadece kırmızı rujunu sürüp çıkar bazen de gizemli bir makyajla gönlümüzü çalar… Taylor, bir bakanın bir daha baktığı makyajıyla yine üst sırada…

Nilgün Konakcı

Gizemli adımlar

1. Cildinin kusurlu görünmesi pek de önemli değil. İstediğinde allık da sürüp çıkıyor ama bu kez incecik bir fondöten sürerek renk farklarını eşitlemiş. Yanaklarına da allık ile hafifçe dokunmuş.

2. Bakışlarının etkili olması için kaşlarını boyamayı ihmal etmemiş. Ama bunu yaparken kaşlarının şeklini korumuş; dışarılara taşmamış.

3. Bu makyajın yıldızı olan gözlere epey bir özen göstermiş. Önce beyaz gibi açık simli bir renkle tüm göz kapaklarını boyamış. Ardından kahverengi far ile üzerinden geçmiş. Sonra yeniden kirpiklerinin olduğu kısmı beyaz boyayarak aydınlatmış. Göz pınarlarına beyaz far sürmeyi unutmamış.

4. Taylor alt kirpiklerinin diplerini simli mavi renk ile ışıldatmış.

5. En önemli adımı ise takma kirpik kullanmak. Rimel sürdükten sonra üzerine takma kirpik takıp bir süre bekleyip rimelini yeniden uygulamış.

6. Göz makyajının büyüsünü bozmamak için midir bilinmez, dudaklarını neredeyse kendi haline bırakmış. Sadece parlatıcı ya da açık pembe bir ruj ile makyajını tamamlamış.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

AŞK

Büyüklerimizin meşhur bir lafı vardır. ‘Şu tahsilini bir bitir işini gücünü eline al da ondan sonra birini seversin, âşık olursun ya da ilişki yaşarsın’ Nasıl yani? Ben diplomamı aldığım günün ertesi günü arayış içine

Devamı   1860