Güzellik Manşet

Stranger Things makyaj koleksiyonu

Netflix’in Stranger Things dizisinden ilham alınarak tasarlanan bu özel koleksiyon ile tanışmaya hazır mısınız?

Gözler, dudaklar ve yüz için tasarlanan, kontrast ve iddialı tonlar içeren bu özel koleksiyon ile Hawkins Lisesi’nin koridorlarında dolaşmanız ya da ekstra ürkütücü bir geziye çıkmanız an meselesi! M·A·C Senior Artist Fatima Thomas, “80’lerde küçük bir kasabada yaşadığım için Stranger Things’in havası ve karakterleri ile tamamen bağlantı kurdum” diyor ve ekliyor: “Bu işbirliği o çağın özünü mükemmel bir şekilde yakalıyor: canlı, maceracı ve eğlenceli.”

Bu koleksiyon, hayranların görür görmez anında tanıyacağı ikonik renk isimleri ve sınırlı sayıda üretilen özel ambalajıyla sizi bu kült favori serinin içine çekecek. Stranger Things’in ikonik dünyaları olan Gerçek Dünya ve Yer Altı Dünya’sını tek bir koleksiyonda buluşturuyor. Her iki dünya özelinde tasarlanan bu koleksiyon ile Stranger Things ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

“Tuhaf” bir makyaj

Dudaklarınızı Lipglass / M·A·C x Stranger Things ile göz alıcı tonlara boyayın; bu dünyanın dışından gelen cam gibi bir parlaklık yaratmaya veya pembeler ve kırmızılar ile alternatif bir boyutla buluşturmaya hazır mısınız? Hawkins Class Of 1986 Eye Palette ile okul ruhunuzu yansıtabilir veya Mind Flayer’ın evinden esinlenen The Void Eye Palette ile Yer Altı Dünyası’na adım atabilirsiniz.

Yorum Yapın