Her daim mükemmel saçlar

6278 views Yorum yap

 

Hep ışıl ışıl parıldayan saçlar için ille de çok pahalı şampuanlar, cep yakan bakım ürünleri kullanmana, güzellik uzmanlarının kapısını aşındırmana hiç gerek yok. Saçlarının uzmanı sen ol, onlara gereken önemi bizzat kendin göster…

Hacimli, dolgun ve reklam yıldızlarına taş çıkaracak kadar sağlıklı saçlara kavuşmaya hazır ol! Bilinçli ve azimli birkaç hareketle, saçlarına gereken önemi gösterebilir, bir reklam yıldızı gibi dikkat çekebilirsin. İşte bunun için 15 altın kural
 
  • Şampuanın etkisini ve genel saç temizliğini artırmak için, fırçalarını sık sık sabun ve sıcak suyla temizlemeyi unutma. Hatta saçlarını yıkamadan önce, saçını kir ve tozdan arındırmak için fırçalayabilirsin. Böylelikle kullandığın şampuan daha etkili olur.
  • Şampuandan sonra saç kremi kullanıyorsan, saç derisine temas etmeden sadece saç uçlarında kremi uygulamak çok önemli.
  • Saç derisinin asit seviyesi, cildimizdekinden daha fazladır. Saç tellerinin kurumasını istemiyorsan, saçlarını sabunla yıkamamaya özen göster.

    Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Matruşkaları aç, sevgiye ulaş!

Sevgiye giden yol bazen çok karmaşık, kilitlerle kapanmış ve bilmecelerle dolu gibi görünebilir gözüne! Ama matruşkaları sırayla açarsan sempatinin içinden saygı, saygının içinden özveri çıktığını görür, kocaman bir sevgiye ulaşabilirsin!

Devamı   2132