Aussie ile tanış!

1953 views Yorum yap

Asansör beklerken,  işe giderken, ödül konuşmasından önce, çöl sıcağında ya da kutup soğuğunda… Hatta aya ilk adımınızı atarken… Tamam, sonuncusu biraz abartı olabilir ama bunun gibi birkaç yer hariç dilediğiniz her yerde, dilediğiniz anda saçlarınızı yenilemeniz için tek bir dokunuşunuz yeterli!

Tek bir dokunuşla elektriklenmeye bye-bye diyebilir, bir sıkımlık ışıltıyla göz alıcı saçlara kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Aussie egzotika özüyle harmanlanmış 6 saç bakım spreyinden oluşan Aussie’nin Mucizevi Yenilenme Serisi ile tanışmak!

Aussie, sizlere her an her yerde canlılık sunması yetmezmiş gibi bir de harika hediyeler kazandırıyor!  En yaratıcı yeri bulun, Aussie kullanırken ki halinizi fotoğraflayın ya da videosunu çekin, #aussieileheranheryerde ile paylaşın, bir yıllık Aussie ürünü kazanma şansını elde edin! E artık bundan iyisi… Bundan iyisi yok!
Zaman, mekan dinlemeyen Aussie canlılığı şimdi Watsons ve Gratis’lerde!

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek Gözüyle - Kolpa

“Hayal mi kuruyorum?”

Selam, ben 15 yaşımdayım. Bu sene liseye başladım ve arkadaşlarımın bana gösterdiği bir çocuktan çok hoşlandım. Bu çocuk çok yakışıklı ve birçok kız da onun peşinde. Bu kızlardan bazıları gerçekten çok güzel. Ben de

Devamı   2118