Makyajını kolayca temizle

1606 views Yorum yap

Gün sonunda kimi zaman öyle yorgun oluruz ki makyajımızı temizlemeden uyumak isteriz. Oysa gün sonunda cildi temizlemek, makyaj kalıntısı, kir ve yağdan arındırmak gerek. Nasıl mı?

Cilt hücreleri geceleri uykumuzda yenilenir. Cildin gün sonunda temizlenmediği durumda cilde zararlı etkileri kaçınılmazdır. Cilt matlaşır, canlılığını kaybeder, gözeneklerde kir, yağ ve makyaj birikerek gözenekleri tıkar, sonuçta siyah nokta ve sivilce gibi cilt problemleri görülmeye başlar.

Clean & Clear kir,yağ,makyaj ve hatta suya dayanıklı rimeli temizleyen makyaj temizleme mendillerini sizin için geliştirdi. Alkol ve sabun içermeyen yumuşak formüllü  Clean &Clear Makyaj Temizleme Mendili  hassas göz çevresinde bile kullanıma uygun.

Yorgunken, yolculukta ve her şartta cildinin temizlik rutinini gerçekleştirmek, cildi kolayca ve pratik bir şekilde temizlemek için bir Clean & Clear makyaj temizleme mendili yeterli!

Fiyatı:10.25TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dergi

Mayıs 2011

Mayıs’ta Heygirl’de!   * Mezuniyet partin için yüzlerce öneri, * Keremcem’le tanışma ve yepyeni bir stile bürünme şansı,  * Kapak Kızı Yarışması’nın detayları,  Veeee daha neler neler! Hepsi  Heygirl’ün Mayıs 2011 sayısında!  Sakın kaçırma!  

Devamı   5121