Makyaj Manşet

Yeni KIKO MILANO Sweet Affaires Koleksiyonu: Çikolatadan İlham Alan Vegan Güzellik 

Kiko Milano, ilhamını çikolatadan alan, yüksek performanslı vegan formüllere sahip yeni Sweet Affaires koleksiyonu ile büyülüyor.

Sadece www.kikomilano.com.tr ‘de satışa sunulan Sweet Affaires koleksiyonu, çikolatadan ilham alan göz alıcı tonlar ve kokularla dolu.

Sweet Affaires koleksiyonu, zengin ve kremsi formülasyonları, çikolata tezgahlarından gelmiş gibi en hafif kakao tozunu hatırlatan yumuşak, ince öğütülmüş dokuları ile Kiko severleri şımartıyor.

Lüks bir pastaneden esinlenen ambalajları ve karite yağı, jojoba yağı ve kakao tozu ile zenginleştirilmiş formülleri ile yeni Sweet Affaires ürünlerinin ambalajını açmak
makyaj tutkunlarını, çok lezzetli bir şölende gibi hissettirecek.

1.Görkemli cilt

Sweet Affairs koleksiyonu Sevgililer Günü hazırlığına; yumuşak, pürüzsüz ve romantizme hazır bir cilt için kakao özü içeren cilt bakımı ile başlanmasını öneriyor.

Cocoa Revitalizing Face Mask, çift uçlu maske fırçası sayesinde kolayca uygulanırken çikolata kokusu ile büyülüyor ve cildi hazırlıyor. Cocoa Lip Scrup, şeker kristalleri ile zenginleştirmiş yapısı ile dudaklara peeling yaparken, 8 saate kadar nemlendirme etkisine sahip Cocoa Hydrating Lip Balm dudak bakımını tamamlıyor.Formülünde bitter çikolatalı mus, vanilyalı krema, kehribar ve misk notaları bulunan Melting in Love Scent, lezzeti kokusu ile cilt bakımını tamamlıyor.

2.Kakao parıltısı

Koleksiyon, jojoba yağı ve kakao tozu içeren iki çikolata esintili iki yüz ürünü ile yüze sıcak, sevilen bir ışıltı vadediyor.

İpeksi yumuşaklıkta iki renkte iki ton renk sunan Duo Cocoa Blush, istenilen yoğunluktaki rengi yaratmaya imkan veren bir formül sunarken Duo Cocoa Highlighter, doğal ışıltılı bir bitiş ile süper ışıltılı bir seçeneği bir araya getiriyor.

3.Gözler

Sweet Affaires koleksiyonu, açık karamelden en koyu çikolataya kadar ten rengi tonlarına sahip ürünleri ile, yumuşak ve şehvetli bir göz görünümü yaratmaya imkan tanıyor.

Guilty Pleasure Eyeshadow Palette, mat ve metalik renk paleti ile geniş bir renk seçeneği sunuyor.

Kakao özü içeren Delightful Eyeshadow ise, zengin renk seçeneği ve yoğun pigment yapısı ile gözlere ışıltı katıyor.

Çift uçlu Eyeliner Duo, dumanlı bir görünüm yaratmak için ideal. Gözün şeklini belirlemek için işaretleyici ucu kullanılan ürün, kajal ucu sayesinde yumuşak bir şekilde dağılmış, romantik bir kenar oluşturmak için mükemmel bir seçim.

 All In One Mascara and Eyeliner ise, kirpiklere tek dokunuşla olağanüstü hacim efekti, renk ve görünüm kazandırıyor.

4.Şeker Dudaklar

Koleksiyonda çikolata kokulu iki dudak ürünü yer alıyor.

 Sweet Kiss Duo Liquid Lip Color: sıvı mat renk seçeneklerine sahip ucu ve parlak bir görünüm için farklı uç alternatifine sahip çift taraflı yapısı ile dudaklara uzun süreli, kalıcı, bulaşmayan bir görünüm veriyor.

Sweet Kiss Lip Stylo, dudakda tatlı ve kremsi bir saten etkisi bırakıyor. Sweet Kiss Lip Stylo‘nun koleksiyonun göz serisindeki yumuşak kahverengilerle mükemmel uyum sağlayacak şeker renginde üç tonu mevcut.

Yorum Yapın