Güzellik Manşet Saç

Karantina rengarenk

Yeni normale dönsek de karantina modası hala devam ediyor. Evde vaktini saçlarıyla uğraşarak geçiren ünlüler, karantina saç modasına öncülük ediyor.

 

Dua Lipa

Karantina sürecinde saçlarıyla en çok oynayan Dua oldu. Önce kahküllerini şeftali tonlarında boyadı. Saçlarının şeftali ve siyah tonları sert bir kontrast oluşurunca, gözümüzün alışması biraz vakit aldı. Dua da bunun farkına varmış olacak ki, kısa bir süre sonra saç rengini pembeye çevirdi. Bu dönüşüm sırasında da erkek arkadaşı Anwar Hadid ona yardımcı oldu.

 

Lele Pons

Karantinanın rengi pembe oldu. Elle Fanning, Sarah Hyland ve Kylie Jenner gibi sevilen yıldızlar saçlarını, en azından bir tutamını pembeye boyadı. İçlerinde en çok saçlarını komple pembeye boyayan Lele’yi beğendik. Çünkü bu renk kesinlikle onun kişiliğini yansıtıyor. Keşke bu rengi daha çok kullansa.

 

Dylan Minnette

Dylan saç renklerini değiştirmeye bayılıyor. Elektrik mavisi saçlarını karantina döneminde açık lavanta rengine döndürdü. Bu rengin ona bu kadar yakışacağını hiç düşünmezdik. Ama Dylan bu renkle adeta ortalığı yıktı. Son olarak saçlarını sarıya boyayan oyuncuyu bundan sonra hangi renklerle göreceğimizi merak ediyoruz.

 

Hayley Kiyoko

Şarkıcı Hayley Kiyoko saçlarını korkusuzca değiştirenlerden biri. Gökkuşağının en güzel renkleri yeşil, mor ve pembeyi saçlarına uygulayan şarkıcı, yeni imajını “Kendi gökkuşağımı yaptım” notuyla paylaştı. Bu kadar rengi bir arada kullanmak kötü sonuçlar verebilir ancak Hayley çok iyi taşıyor.

 

Kristen Stewart

Kristen’in kısacık saçlarına imrenerek bakarken, oyuncu saçının rengini şeftali tonlarına döndürdü ve yeni saçlarını bilardo masasının önünde poz vererek gösterdi. İşin ilginç kısmı ise bilardo masasıyla Kristen’in saçlarının aynı renkte olması. Bu rengi nasıl tutturabildi?

 

Keke Palmer

Keke’nin simsiyah saçlarına elveda, rengarenk saçlarına merhaba. Onu karantina döneminde yeşil, pembe ve platin sarısı gibi birçok renkte gördük. Saçlarının bu kadar renk değişimine nasıl dayandığını düşünüyorsan söyleyelim, Keke’nin renkli saçları aslında peruk. Ancak öyle de olsa harika duruyor. Favorimiz kiraz kırmızısı oldu.

 

Taylor Swift

Taylor saçlarında dramatik bir değişiklik yapmadı ancak albümüyle eşleştirdi. Son albümü “Lover”da hakim olan pastel tonları, şarkıcının yeni stiline ilham veriyor. Saçlarının belli kısımlarını pastel tonlarındaki pembe ve maviye boyayarak harika bir görünüm yakalamış. Sprey boyalarla sen de saçını onun gibi yapabilirsin.

 

Yorum Yapın