Güzellik Makyaj Manşet

Cruella Koleksiyonu Geldi

Özgün. Eşsiz. Asla pişmanlık duymayan… Elbette Cruella de Vil’den bahsediyoruz; Oscar ödüllü Emma Stone tarafından canlandırılan Disney’in efsanevi karakterinin ilk isyankar günlerini konu alan “Cruella” filmi yakında vizyona giriyor.

Oscar ödüllü Emma Stone, sinemanın şöhretli ve moda tutkunu kötülerinden efsanevi Cruella de Vil’in asi ilk günlerini konu alan Disney’in yepyeni filmi Cruella’da başrolde. 1970’lerin Londra’sında punk rock devriminin ortasında geçen film, tasarımlarıyla adını duyurmaya kararlı, zeki ve yaratıcı Estella adında genç bir dolandırıcıyı konu alıyor. Estella, kötülüğe olan iştahını arttıran bir grup genç hırsızla arkadaş olur ve birlikte Londra sokaklarında yeni bir hayat inşa ederler. Bir gün, Estella’nın moda yeteneği, iki Oscar ödüllü Emma Thompson tarafından canlandırılan, son derece şık ve etkileyici bir moda efsanesi olan Baroness von Hellman’ın dikkatini çeker. Ancak Estella’nın kötü tarafını kabullenerek kaba, şık ve intikam peşinde koşan Cruella’ya dönüşmesiyle ilişkileri bir dizi olayı harekete geçirir.

Koleksiyon tanıtıldı

M·A·C tarafından, koyu kırmızı dudakları ve yoğun siyah-beyaz gölgeleriyle kreatif ve kötü şöhretli moda ikonundan ilhamla hazırlanan ve 70’ler Londra’sının punk-rock dönemini mükemmel bir şekilde yansıtan Disney Cruella Koleksiyonu’nu keşfedin!

M·A·C Makyaj Sanat Direktörü Terry Barber koleksiyonu, “Karşıt kültür öğelerini yeniden trend haline getirirken, M·A·C ‘in başlangıçta onu başına buyruk bir marka yapan cesur “kendin yap” mottosuna geri dönüşünü ve dönüşümünü hissettiriyor.” sözleriyle tanımlıyor.

Cruella’nın ihtişamını keşfet

Sınırlı sayıda üretilen göz, dudak ve ten ürünlerinden oluşan bu asi ve göz alıcı seri, modaya düşkün en sevdiğimiz Cruella karakterinin yeni filmindeki kötü şöhretinin yükselişini kutluyor. Cruella her zaman trendlere öncülük ederek, isyankarları, dışlanmışları, uyumsuzları ve kural çiğneyenleri temsil ediyor!

Cruella’nın ekrandaki görünümlerini oluşturmak için kullanılan gölgeler ve sanat yönetmenliğinden dokunuşlar barındıran, punk-rock kırmızısı ve metalik tonlardan oluşan bu göz alıcı koleksiyon, ikonik görünümüne gönderme yapan özel iki renkli ambalaj tasarımıyla satışa sunuluyor. Barber “Yeni jenerasyona sunulan büyüleyici bir yaklaşım.” olduğunu belirtiyor.

Yorum Yapın