Pelin’den taktik kap!

1336 views Yorum yap
alt

 Haziran sayımızın kapak kızı Pelin Karahan’ın birbirinden güzel pozları ve her genç kıza lazım açıklamalarını dergimizde bulabilirsin. İşte, bunlar da heygirl.com.tr’yi tıklayan Heygirl Kızları’na özel Pelin’in güzellik, bakım sırları ve mezuniyet partisi için genç sanatçının önerileri…

Prodüksiyon: Elif Ünal Özdoğan
Fotoğraflar: Ahmet Ferah
Makyaj: Afife Gündoğdu
Saç: Stüdyo Bianca’dan Fikret Dinç
Kıyafetler ve aksesuarlar: V2K, Mango, Accessorize

PELİN KARAHAN’IN HEYGİRL’E ÖZEL POZLARI

 

Çok özel bir güzellik sırrın var mı?
Gün içinde ellerimi sabunla çok sık yıkar ve krem sürerim. Yanımda ıslak mendil bulundururum. Ellerime ve vücuduma nemlendirici çok fazla kullanıyorum. Yüzümü de sabun yerine temizleme jeli ile arındırıyorum.

Formunu nasıl koruyorsun?
Çok yoğun olsam da haftada iki gün spora gidiyorum. Kardiyo, fitness, ve pilates yapıyorum. Tüm bunlar, vücudumun daha dinç ve formda olmasını sağlıyor. Spora başladığımdan beri daha dik duruyorum. Vücudumun esnediğini fark ediyorum.
Sporla beraber yediklerime de dikkat ediyorum ister istemez.

Mezuniyet gecen nasıl geçmişti?
Bizim lisede mezuniyet gecemiz olmamıştı, sadece üniversitede bu duyguyu yaşadım. Çok tatlı bir telaştı. Giyeceğim elbiseyi aylar öncesinden hazırlamaya başlamıştım. Mezuniyet yaza denk geldiği için elbisem incecik ve pembeydi. Çok heyecanlıydım. Durmaksızın elim ayağım titriyordu. Ama o günün en güzel anı, kepi havaya fırlattığım andı:)

Mezuniyet gecesi için kızlara neler önerirsin?
Her zaman sade, ama şık olsunlar. Hiçbir zaman abartıya kaçmamak gerek. Çok takıp takıştırmak yerine daha az gösterişli takılarla çok daha güzel olmaları mümkün. Kendilerine güvensinler ve vücudundaki kusurları unutsunlar! O gecenin en güzel kızı olduklarını düşünsünler:)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir