Kıl mevzusu!

1296 views Yorum yap
alt

 Braun, yeni epilatörü Silk-epil Xpressive ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için yeni bir alternatif sunuyor.

Kızsal mevzular olarak adlandırdığımız tüy problemi hepimizin “kanayan yarası”. Hatırlıyorum genç kızlığımdan beri “3 dilek hakkım olsa acaba ne isterdim” adlı soruyu aklımdan her geçirişimde birinci dileğim hep “vücudumdaki gereksiz tüm tüylerden arınayım” olurdu, bilmem senin de öyle mi?
Işınlanma makinesi ve Alaaddin’in lambası fantezileri gerçek olana kadar ağda, epilasyon ve Silk-epil cihazları seçeneklerimiz mevcut. Hepsinin kendine göre farklı zorlukları var şüphesiz. Fakat içlerinden silk-epil cihazları hem mobil oluşlarından hem de tek başımıza dahi sorunla baş edebilmemize olanak sağladıklarından dolayı bir adım öne çıkıyor.
Aldığımız haberlere göre Braun, yeni bir epilatör cihazı piyayasa sunmuş. Silk-epil Xpressive isimli yeni model, ağdaya göre 7 kat daha fazla tüy almakla kalmıyor 0.5 mm boyundaki tüylere bile ulaşıyor ve 4 haftaya kadar da pürüzsüz bacaklar vaad ediyormuş. Epilasyona yeni başlayanlar ve cildi hassas olanlar için, sadece Braun’da bulunan epilasyon öncesi mendillere sahip Braun Silk-epil Xpressive, sahip olduğu masaj sistemi ile yine acıyı daha az hissetmeni sağlıyor. Oynar başlık, 1 saatte şarj olup 40 dakika kablosuz kullanım sağlama cihazın diğer özellikleri arasında. Hiç fena değil, ne dersin?

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir