Her güne yeni bir ‘sen’ lazım!

5776 views Yorum yap

20
Duydum ki elma, en iyi detoks ve arınma meyvesiymiş. Üstelik sindirime de çok iyi geliyormuş. Her akşam yatmadan önce bir tane yemek şart!

21
Regl olduğum için, yüzümde çıkmak üzere olan kocaman bir sivilce sabaha damgasını vurdu. Hemen kağıt bir havlunun içine iki tane buz koyup sivilcenin üzerine bastırdım. Ardından da kil maskesi yaptım. Önemli bir buluşmam olduğu için evden çıkmadan önce, sivilcenin üzerine yeşil renkli bir kapatıcı sürdüm.

22
Kalça ve bacağımdaki selülitlere “dur” deme zamanım gelmiş de geçiyor. Onlardan kurtulmak için hem akşamları yirmi dakika da olsa yürüyor, hem vücut şekillendirici kremlerden kullanıyorum. Yalnız bu kremi uygularken aynı zamanda sorunlu bölgeme masaj da yapıyorum. Fazla yağlı yiyecekler tüketmemeye zaten özen gösteriyorum.

23
Sadece bedenimi değil, hafızamı da güçlendirmem gerek. Zihin egzersizlerinin yer aldığı bir kitap aldım. Ayrıca haftada en az iki gün balık yiyorum ve adaçayı tüketiyorum.

24
Cildimin kuruluğuyla baş etmek için duştan sonra vücudumu havluyla hafifçe kurulayarak bir nemlendiriciyle masaj yaptım. Böylece cildim bütün nemi kolaylıkla emdi.

25
Yoğun ders tempoma bir süre ara verdim ve kendime aromaterapik kokular içeren mumlardan aldım. Mumlarımı yaktım ve karşısına geçip kitabımla yatağıma yayıldım. İnanılmazdı!

26
Okulda oje sürmek yasak! Oysaki benim bakımlı tırnaklara ihtiyacım var. Önce tırnaklarıma bakım yağı sürdüm, sonra da iç kısımlarını beyaz tırnak kalemiyle boyadım.

27
Cips, çikolata, kola gibi gıdalar, vücudumda gereksiz toksin biriktirdiği için dolaba kaldırdığım yiyeceklerden… Canım onları her istediğinde havuç, salatalık, ceviz, badem gibi sağlıklı besinlere yöneliyorum…

28
Vücudumu daha sıkı bir görünüme kavuşturmak, saçlarımı daha parlak göstermek için küçük bir formül buldum! Ilık suyla banyo yaptıktan sonra bir dakika boyunca soğuk suyun altında duruyorum. Hem böylece hastalıkları da önlemiş oluyorum:)

29
Pul pul olan derim elimi değdirdikçe dökülüyorlar. Ben de eski diş fırçama biraz yağ sürerek hafifçe yaptığım masaj sayesinde hepsinden bir anda kurtuluverdim.

30
Haftanın tüm yorgunluğunu atabilmek ve sinir sistemimi uyarmak için bir leğenin içine su doldurarak içine birkaç tane küçük taş ve lavanta yağı koydum. Ayaklarımı hareket ettirdikçe masaj keyfi yaşadım.

31
Hayatımda beni mutlu ve mutsuz eden şeyleri bir deftere yazdım. Olumsuzları yırtıp attım. Olumluları ise ara ara okuyup daha da mutlu olmaya karar verdim:) Herkese öneririm.

Sayfalar: 1 2 3 4

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler

Onu neden seviyoruz?

  Selena Gomez sevgisi Tıpkı bizim gibi Dylan da Selena Gomez’e bayılıyor. Üstelik bunu röportajlarında sık sık dile getiren Dylan’ın sevgisi karşılıklı! Selena da “Teen Wolff”u ve Dylan’ı severek izlediğini söylüyor. Sadakati Röportajlarda Dylan’a

Devamı   2401