Her güne yeni bir ‘sen’ lazım!

4688 views Yorum yap

11
Uyuyakalmışım! Halbuki çok önemli bir dersten sınavım vardı. Servisin gelmesine ise sadece on dakika var! Alelacele yüzümü soğuk suyla yıkadım. Yanaklarımı çimdikleyerek renklenmesini sağladım. Gözaltı kapatıcımı uyguladım. Saçlarımı topuz yaptım ve renkli dudak nemlendiricimi sürerek evden ayrıldım.

12
Dershane, sınavlar derken beynimin aşırı yorulduğunu hissettim. Onu dinlendirmek için yatağa uzandım ve başımı yatağın ucundan aşağıya sarkıttım. Kısa bir süre bu şekilde durduktan sonra normale döndüm. Uykuya dalmak içinse derin nefesler alıp verdim. Böylece beynimdeki düşüncelerin geçiş hızını yavaşlattım.

13
Bugün benim doğumgünüm! Bu yüzden mükemmel görünmem şart! Yüzüme nemlendirici bir maske uyguladım. Saçlarımı maşayla şekillendirdim. Bacaklarıma ise bronzlaştırıcı krem sürdüm. Artık akşam için hazırım!

14
Bacaklarımda ve kollarımda yaşadığım kıl dönmelerinden sıkıldım! Bu problemin nedeni kat kat giydiğimiz kıyafetlerden nefes alamayan cildimiz… Kurtulmak içinse peeling kremi kullandım. Özellikle meyve özlü olanların kokusuna bayıldım.

15
Vitaminsizlikten kırılan ve soyulan tırnaklarımı ılık suya batırıp tırnak güçlendiricimi sürdüm. Şimdi onlar düşünsün! 🙂

16
Yüzümde solgun bir görüntü vardı. Hemen renkli nemlendiricimi kullanarak yüzüme canlılık kattım. Bir dahaki sefere fondötenimle nemlendirici kremimi karıştırıp yüzüme süreceğim.

17
Ayaklarımdaki kuruyan kısımlarla baş edemeyince yatağa yatmadan önce ayaklarıma birazcık saç maskesi sürdüm ve çoraplarımı giydim. Sabahki görüntüyü çok merak ediyorum!

18
Sabahları yataktan çıkmak gittikçe daha zor bir hal almaya başladı. Ben de önlem olarak uyku düzenimi sekiz saate denk gelecek şekilde organize ettim. Artık çok sevdiğim dizi için bile uykusuz kalmıyorum.

Sayfalar: 1 2 3 4

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dergi

Heygirl Dergisi Bayilerde-ekim09

  Heygirl Ekim  2009’da neler var!   Heygirl Dergisi kapak fotoğrafları için hemen tıkla!       Fotoğraf: Ahmet Gül/PTS Moda Editörü: Elif Ünal Özdoğan Modeller: Pelin Karahan, Sarp Apak, İbrahim Kendirci, Aslı Enver

Devamı   6244