Bakım

Her güne yeni bir ‘sen’ lazım!

6
Bacaklarımdaki tüyler günlerdir aklımda. Derslerden fırsat bulup onlardan bir türlü kurtulamamıştım. Okuldan eve dönünce hemen sir ağdamı ısıttım ve tüylerimi aldıktan sonra kalan ince tüyleri epilatörle temizledim. Böylece pürüzsüz bacaklara kavuştum:)

7
Bu sabah pek de enerjik uyandığım söylenemez. Özellikle matematik sınavı yüzünden stresimi tarif etmem mümkün değil. Sanırım boyun ve sırt ağrılarımın sebebi de bu:( Ağrılarımdan kurtulmak için kafa derime parmak uçlarımla dairesel hareketler uygulayarak masaj yaptım. Ardından yere yatarak sırtımın altına küçük bir top koydum. Hareket ederek sırtımın her yerine masaj yaptım:)

8
Sevdiğim çocukla ders çalışacağız! O yüzden el kremimi çantama atmayı unutmamalıyım!

9
İnanamıyorum! Dün gece saçlarımı yıkadıktan sonra taramaya fırsat kalmadan uyuyakalmışım! Haliyle şu an düğüm düğümler! Neyse ki annemin önerisi yardımıma yetişti. Saç kurutma makinesini soğuk ayarına getirerek düğümlerin üzerine tuttum. Düzleştirme etkisi sayesinde bütün düğümler açıldı.

10
Tırnaklarımı yeme alışkanlığımdan kurtulmaya karar verdim. Ellerime hem cila sürdüm hem de el kremi sürmeye karar verdim. Ağzıma gelen bu kötü tatlar sayesinde alışkanlığımdan kurtulacağım.

Yorum Yapın