Genel Manşet Ünlüler

YouTube’un yeni fenomsesi

Her geçen gün sosyal medya sayesinde bir fenomen daha hayatımıza giriyor. Son zamanlarda, YouTube diyarındaki favorimiz Annie LeBlanc ile henüz tanışmadıysan işte sana fırsat:)

Her geçen gün sosyal medya sayesinde bir fenomen daha hayatımıza giriyor. Son zamanlarda, YouTube diyarındaki favorimiz Annie LeBlanc ile henüz tanışmadıysan işte sana fırsat:)

Yazı İrem Naz Güvel

Doğum tarihi

5 Aralık 2004 

Doğum yeri

Georgia, Amerika.

Boyu

1,62 m

Ailesi

Billy ve Katie LeBlanc’in kızı olan Annie, 3 kardeşe sahip. Ne yazık ki ağabeyi Caleb 2015 yılında bir kalp hastalığı sonucu 13 yaşındayken hayatını kaybetmiş.

Takma adı

Annie

Ne yapıyor?

YouTuber, eski jimnastikçi, şarkıcı ve müzisyen.

Yer aldığı programlar

“Neon Arcade”, “Mani”, “We Are Savvy”, “Holiday Spectacular”, “Chicken Girls”, “A Girl Named Jo”, “Overnights” ve “Attaway High”.

YouTube

“Bratayley” adındaki aile vlog kanalı sayesinde şöhrete kavuştu. musical.ly uygulamasıyla adını duyurarak 13 milyonun üzerinde takipçisi oldu. “Acroanna” hesabında jimnastik videolarını yükleyip tüyolarını paylaşıyordu. Daha sonra kanalın ismi “Annie Leblanc” olarak değişti ve genç yıldız müzik videolarını buradan takipçileriyle paylaşmaya başladı. 

Şarkılar

“Fly” ve Hayden Summerall ile yaptığı “Little Do You Know” cover’ının ardından Annie ilk orijinal şarkısı “Ordinary Girl”ü yayınladı. Mayıs 2018’de pop country ağırlıktaki ilk albümü “Lollipop”u piyasaya sürdü. Austin Brown  ile seslendirdiği “Picture This” şarkısından sonra yılbaşı temalı “Love at First Sight” şarkısıyla sevenlerine sürpriz yaptı. 

Erkek arkadaşı

Sosyal medya fenomeni Hayden Summerall ile 2017 yılında sevgili oldukları çok konuşuldu. Hayranları tarafından “Hannie” olarak adlandırılan çift, çok ilgi çekince “Chicken Girls”de ilişkilerine odaklanan özel bir hikaye yazıldı.

En sevdiği renk

Nane yeşili ve mercan rengi.

En sevdiği hayvan

At.

Evcil hayvanları

Piper, Winnie ve Gigi adında 3 tane köpeği var. Daha önceki köpekleri Rylie ve Toshi’yi maalesef 2013 kaybetmiş. Bir tür kemirgen olan Guinea Pig de yetiştirmiş.

Alerjisi

Çiğ sebzelere ve elma kabuğuna karşı alerjisi var.

Favori içeceği

Starbucks’ın Vanilla Bean Frappuccino ve Pink Drink.

Favori yemeği

Avokado.

Sevmediği içecek

Çay.

Çaldığı müzik aletleri

Org, piyano ve ukulele çalıyor.

Fobisi

Gök gürültüsü.

En sevdiği tatil

Noel.

Favori dizileri

“Stranger Things, “Riverdale” ve “Fuller House”.

Yorum Yapın