Genel Ünlüler

Sevimli dostlar

Ünlülerin kendileri kadar meşhur olan evcil hayvanlarıyla tanış.

 

Marcus & Martinus

MM’in en sevimli üyesi Tico ile tanış. İkiz kardeşler getçiğimiz yıl Tico’yu sahiplendi. Bir yılda onun kocaman sevimli bir yaratığa dönüşmesine şahit olduk. Bu sevimli köpek de sahiplerine sevgisini göstermekten asla çekinmiyor. Marcus ve Martinus’un onu öpmesine, sarılmasına ve selfie çektirmesine izin veriyor.

 

Taylor Swift

En meşhur kedi annesi olan Taylor’ın, kedilere nasıl aşık olduğunu biliyoruz. “Cats” filminde bir kediyi canlandırarak, bu aşkını bir kez daha kanıtladı. Şarkıcının Scottish Fold cinsindeki kedileri Meredith Grey ve Olivia Benson, isimlerini “Grey’s Anatomy” ve “Law & Order” dizilerindeki karakterlerden alıyor. Bu ikiliye şimdi Ragdoll cinsindeki Benjamin Button eklendi. Şarkıcı sevimli dostlarını kliplerinde yer vermeyi de ihmal etmiyor. Bu tüylü ailenin ilerleyen zamanlarda genişleyeceğine eminiz:)

 

Miguel Bernardeau

Taylor nasıl bir kedi severse, Miguel da bir o kadar köpeklere düşkün. Oyuncunun Mimi ve Marley adlındaki köpekleri onun için çok değerli. Morali bozuk olduğunda onlarla ilgilenip kendini güçlü ve iyi hissediyormuş. Bu yüzden oyuncu onlar olmadan yaşayamayacağını söylüyor. Miguel’ın Instagram hesabına göz attığında onun köpeklerini ne kadar çok sevdiğini görebilirsin.

 

Selena Gomez

Karantinada Selena’nın ailesine yeni bir üye daha katıldı. Daisy adlı yeni üyeyi Sel, canlı yayında sevenleriyle tanıştırdı. Daisy’nin geçen yıl sahiplendiği Winnie ile çok anlaştığını da ekledi. Ayrıca Daisy kamera önünde olmayı çok seviyormuş. Belki ilerleyen zamanda Selena’nın bir klibinde onu izleriz:)

 

Madelaine Petsch

Madelaine, insanları pet shoplardan değil, barınaklardan hayvan sahiplenmesine dikkat çekmek için Olive’i sahiplendi. Onu gören “Rivderdale”deki rol arkadaşı Camila Mendes de, Madelaine gibi çok sevimli bir dost sahiplendi. Satın almayıp, dost sahiplen “Riverdale” kızlarının bu düşünceli davranışları bir alkışı hak ediyor.

 

Naoh Schnapp

“Stranger Things” oyuncusu Noah, köpeklerine özel ilgi gösteriyor. Hatta onlara ait sosyal medya hesapları bile var. Spaghetti’den sonra aileye Husky cinsinde Riley eklendi. Noah hemen ona da bir Instagram hesabı açtı. Spaghetti’nin sevimliliğine ve Riley’nin güzelliğine bakmaktan kendimizi alamıyoruz. @rileythehusky3 hesabını takibe almayı unutma!

 

Kylie Jenner

Kylie’nin Norman, Bambi, Sophia, Odie, Ernie, Penny, Harlie ve Rosie adlarında tam 8 tane köpeği olduğunu biliyor muydun? 2014’te Norman’ı sahiplendikten sonra köpek aşkına engel olamadı ve yıllar içinde diğer köpeklerini de aileye kattı. Norman ve Bambi hayranlar tarafından en çok sevilenler.  Ayrıca Kylie’nin bir de tavşanı bulunuyor. Böylece güzel yıldızın toplamda 9 tane evcil hayvanı oluyor.

Yorum Yapın