Genel

Tom’un aşk haritası

Tom Holland’ın aşk haritasını çıkardık. Bakalım Spider Man’i canlandıran oyuncunun ağlarına kimler takılmış:)

 

Nadia Parkes

Özel hayatı hakkında çok fazla detay vermeyi sevmeyen Tom Holland, ilk defa bir ilişkisini gözler önünde yaşıyor. Karantina sürecini birlikte geçirdiği kız arkadaşı oyuncu Nadia Parkes ile işler ciddi görünüyor. Tom ailesi ve arkadaşlarına Nadia ile birlikte olduğunu açıklamış ve kısa bir süre sonra da birlikte yaşamaya başlamışlar. Oyuncu ondan hiç umulmayacak bir hareket yapıp, kız arkadaşının fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Böylece ilişkilerini resmi olarak duyurdu. Bu fotoğrafı paylaşmasıyla bizi bir hayli şaşırttı. Anlaşılan Tom oldukça mutlu:)

 

Olivia Bolton

Biraz geriye gittiğimizde geçen yıl oyuncunun adı çocukluk arkadaşı Olivia Bolton ile anıldı. İkili el ele ve samimi bir şekilde görününce doğal olarak ilişki dedikoduları yükseldi. Tom ve Olivia’nın aileleri çok eski arkadaşlarmış. Zamanla birbirlerine karşı boş olmadıklarını hisseden çift, ilişkiye başlamaya karar vermiş. Bu haber başta ailelerini çok memnun etmiş. Olivia da ayı Tom gibi magazin gündeminde olmayı pek sevmiyor. Bu yüzden ilişkileri hakkında pek fazla detay bilmiyoruz. Ancak geçtiğimiz nisan ayında da 1 yıllık ilişkilerini bitirme kararı aldıkları duyuruldu. Çift, arkadaş olarak kalmalarının ikisi için daha iyi olacağına karar vermişler.

 

Elle Lotherington

Tom’un birkaç yıl boyunca yönetmen Elle Lotherington ile ilişki yaşadığını biliyor muydun? Biz bu ikiliyi çok sevimli buluyorduk doğrusu. İkisi birbirlerini ünlü olmadan önce tanıyorlarmış. Tom henüz kariyerinin başındaydı ve bu yüzden ilişkisini çok fazla saklama gereği hissetmiyordu. Fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaktan çekinmeyen çiftin mutlu olduğu her hallerinden belli oluyordu. Ancak bu sevimli çift 2017 yılında ilişkilerini bitirme kararı aldı.

 

Zendaya

Spider Man rolü Tom’un hayatının dönüm noktası. Seriden sonra Tom’un özel hayatı daha fazla merak edilir oldu. Özellikle serisinde birlikte oynayan Zendaya ve Tom’un elektriği öyle güçlüydü ki, ekrandan gözlerimizi kamaştırıyordu. Sadece ekranda değil, birlikte takıldıklarında, röportajlarında ve sosyal medya etkileşimlerinde her zaman sevimli görüntüler verdiler. Bu kadar kimyaları tutan ikilinin sevgili olmamamsı imkansız görünüyordu. Birlikte görüldükleri zaman arkadaş olduklarını sürekli söyleseler de hayranlar bu ilişkinin aşka dönüşeceği konusunda eminler. İkili gerçekten sevgili oldu mu bilmiyoruz ancak 2018 yılında oyuncu Skai Jackson’ın annesi bir hayranın Tom ve Zendaya’nın sevgili olup olmadığı sorusuna, “Evet, bir süredir beraberler” cevabını vermişti. Şu an sevgilileri olsa da aynı Shanw Mendes ve Camila Cabello gibi birçok kişi gelecekte onları birlikte olmaya başlayacaklarına inanıyor. Ayrıca Tom, her seferinde Zendaya’nın ne kadar mükemmel olduğunu dile getirmekten çekinmiyor.

 

İlişki bakış açısı

Peki, Tom ilişkilerde neye dikkat ediyor? Kendisini bir ilişki adamı olarak tanımlayan oyuncu, ilişkilerini gelip geçici değil, temeli sağlam ilişkiler arıyormuş. Bu temeli oluşturmasında en önemli unsurun özel hayatını gözlerden uzak tutarak başarıyormuş. Tom her zaman hayatını gizli yaşamayı ve ışıklar altında uzak kalmayı sevdiğini söylüyor. Sadece ihtiyaç duyduğunda spot ışıklarına çıkıyor. İlk kez magazin dergilerine çıktığında panik olmuş. İlk defa böyle bir şey gerçekten başına geldiğinden, spot ışıkları altında olmayı biraz şok edici bulmuş. “Benim için yaşamadığım bir hayatın yansıması. Özel hayatımı seviyorum, arkadaşlarımı seviyorum ve dışarı çıkmayı seviyorum” diyen Tom, o olaydan sonra kendini bir daha o duruma sokmayacağına dair kendine söz vermiş.

Yorum Yapın