Genel Manşet Ünlüler

“Terapi yaşamımı kurtardı”

Ariana Grande, hayatının en kötü dönemini atlatmak için aldığı profesyonel destek hakkında en samimi duygularını paylaştı.

Mücadele dolu günler

ArianaGrande için son birkaç yılın zor geçtiği herkes tarafından biliniyor. 2017 Mayıs ayındaki Manchester konseri sırasında saldırılar düzenlendi. Bir yıl sonra eski erkek arkadaşı Mac Miller hayatını kaybetti. Bu kayıp haberinin ardından da Pete Davidson ile nişanını attı. Hayatındaki bu iniş çıkışlar yüzünden Ari’nin duygusal çöküntü yaşaması kaçınılmazdı. Yaşadıklarını tek başına üstlenemeyince çareyi terapist kapısında aldı.Şarkıcı, bunun aldığı en iyi karar olduğunu açık yüreklilikle belirtiyor.

“Travmayı atlatabilirsiniz”

Ariana kendini iyileştirmek için mücadele ederken, terapistle görüşmesini zayıflık olarak gören kişilerin eleştirilerine maruz kaldı. Ama o, onu eleştirenlere kulaklarını tıkadı ve profesyonel destek almanın en çok ihtiyaç duyduğu şey olduğunu savundu. “Tüm açık yürekliliğimle söyleyebilirim ki terapi hayatımı kurtardı” diye terapinin zorluklarla baş etmesinde çok yardımcı olduğunu ve tek başına bunu başaramayacağını belirtiyor. Bu konuda hayranlarını da teşvik ediyor, “Yardım istemekten korkmayın. Acıyı sürekli hale getirmenize gerek yok. Travmayı atlatabilirsiniz”.

Ariana yolun başında

Artık Ariana, hayatında başka sorunlar baş gösterdiğinde ne yapması gerektiğini iyi biliyor. “Yapacak çok işim var vebu daha başlangıç. Her şey üstüme gelse bile onları kucaklayacağım” diye evrenin getirdiklerini karşılamak için sabırsızlanıyor. Şarkıcı bu mücadeleyle geçen dönemini ilginç, zorlayıcı ve acı dolu olarak yorumluyor. Bu sırada çok şey öğrenen Ari, hayranlarına da el uzatıyor. Eğer bir hayranı dahi zor bir dönemden geçerse, onu desteklemek için hep yanında olacakmış, aynı Arianator’lerin onu destekledikleri gibi. “Açık konuşmak gerekirse hayranlarım olmasaydı bu süreci atlatamazdım. Onlar benim motivasyonum. Terapi almak o kadar göz korkutucu değil.Bunu tek başına yapmak zorunda değilsin” diyen Ariana’dan daha iyi bir yol gösterici olabilir mi:)

 

Yorum Yapın