Genel

Sürü geri dönüyor

Kurtların yükselişine hazırlan çünkü “Teen Wolf” film olarak ekrana dönüyor. Beacon Hills’de dolunay yükselirken kurtlar yine uluyacak.

Yazı İrem Naz Güvel

Ekrandan perdeye

Hepimizin gönlünde taht kuran, özellikle Dylan O’Brien’ın canlandırdığı Stiles karakteri ve konusuyla “Teen Wolf” dört yıl önce final yaptı. İçimizde bir umutla dizinin tekrar geri döneceğini bekliyorduk. Şimdi ise o müjdeli haberi aldık. Dizinin film projesi için çalışmalar başladı.

Macera devam ediyor

Dizinin yaratıcısı Jeff Davis, dizinin finalini yazarken ucu açık bitirmeyi tercih etmiş. “‘Son’ diyen bir final istemedik. Bunun bir ‘Ve macera devam ediyor…’ olmasını düşündük. Sürünün savaşa devam edeceklerini hayal etmeyi seviyorum. Tüm karakterlerinin çocuklarının olduğu, mutlu ve evde oldukları bir son görmek istemedim” diye Jeff finalle ilgili düşüncelerini paylaşıyor.

Düşmana karşı bir arada

Film konusunu, Scott ve arkadaşlarının Beacon Hills’i kurtarma görevlerini bitirdiği final sonrasından alıyor. Artık bir Alfa olan Scoot tüm şekil değiştirenleri bir araya toplar. Şimdiye kadar karşılaştıkları en güçlü ve en ölümcül düşmana karşı savaşmak için harekete geçerler.

Ekip tamam

Filmle ilgili en merak ettiğimiz konu hangi oyuncuların geri döneceği. Tam kadroyu filmde görmemizin ihtimali çok yüksek. Tyler Posey, Holland Roden, Shelley Hennig, Colton Haynes , Dylan Sprayberry, Cody Christian, Melissa Ponzio Linden Ashby ve Ian Bohen proje hakkında sosyal medyada paylaşımlarda bulunarak olası geri dönüşlerini ima ettiler. Ayrıca Linden, Dylan O’Brien’ın da filme dahil olacağına dair göz kırptı.

“Harika bir ilişkiye sahibiz”

Altı sezon boyunca Scott karakterine hayat veren Tyler, karakteri tekrar oynamaktan heyecan duyduğunu açıkladı: “Onların yaşlanıp liseden mezun olduklarını görmek beni heyecanlandırıyor. Diziyi gerçekten taşıyan şey, çoğunlukla benim karakterim ve Dylan’ın karakteri Stiles arasındaki ilişkiydi. Bana göre insanları diziye aşık eden şey buydu. Ve tabii doğaüstü unsurlar, romantizm, korku da önemli bir etki. İster arkadaşlık, ister romantizm olsun gerçekten harika bir ilişki unsuruna sahip olduğumuz sürece, diğer her şey yerli yerine oturuyor.” Jeff Davis tarafından yazılacak olan film, 2022’de Paramount+’da gösterime girecek.

Filmden beklentilerimiz

Gelecek “Teen Wolf” filminde görmek ve cevabını almak istediğimiz birçok konu var.

Scott ve Stiles’ın dostluğu: “Teen Wolf”un asıl temel taşı, Tyler’ın da dediği gibi Scott ve Stiles’ın arasındaki bağ. İkilinin komik diyaloglarını ve maceradan maceraya koşmalarını yeniden izlemek harika olacak.

Derek’in mutluluğu: Derek zor bir hayat geçirdi. Bu yüzden her şeyin en iyisini hak ediyor.

Kadın karakterlerin öne çıkması: “Teen Wolf”un kadın karakterleri her zaman göze çarpıyordu. Bu yüzden Lydia, Malia ve Kira’nın o zamandan bu yana nasıl bir yol kat ettiğini ve şimdiye kadar neler yaptıklarını görmek harika olurdu.

Şerif Stilinski ve Melissa ilişkisi: Dizinin finalinde Melissa McCall ve Chris Argent birlikte yeterince mutlu görünürken, hayranların çoğu dizi başladığından beri Melissa ve Şerif Stilinski’nin bir araya gelmesini umuyor.

Kötü adam: Dizi arkadaşlıklar ve ilişkilerle birlikte korku unsurlarını da ele almakta oldukça usta. Yeni filmde sürünün en büyük ve en korkunç kötüyle karşı karşıya gelmelerini izlemek güzel olurdu.

Yorum Yapın