Genel Manşet Ünlüler

Shawn’ın turne rehberi

Shawn Mendes şu sıralar turne koşuşturmasında. Turne sırlarını paylaşan şarkıcının kendi hakkındaki itiraflarını duyunca kulaklarına inanamayacaksın.

Pop’un prensi

Bir pop starda olması gereken her şey Shawn’da toplanmış. Yakışıklı bir yüz, karizmatik duruş, müzikal yetenek ve en önemlisi de alçak gönüllülük. Shawn’a göre kendisi iyi bir şarkıcı değilmiş. Biz de bunu duyunca epey bir şaşırdık çünkü o en iyilerden biri. Eğer başarılı olmasaydı konser biletleri hızla tükenmezdi değil mi:)Bu başarının ona özgüven getirdiğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Shawn yine kendisine haksızlık ederek,“Dünyadaki en iyi şarkıcı olmak istiyorum ama öyle olacağımı hiç sanmıyorum. Bunun için kendimi kanıtlamalıyım” diye endişelerini dile getiriyor. Henüz yeterli olmadığını düşünebilir ancak bu durumun onu düşürmesine izin vermiyor. Yeterli olmadığını düşündüğü şeylerin üstüne gidip en iyisi için elinden geleni yapıyor. “Bazen sesim hakkında endişeleniyorum ama hedeflerim beni motive ediyor. Bu yüzden stres olmamaya özen gösterip kendimi geliştirmek için çabalıyorum” diyor.

“Hayranlarıma borçluyum”

Kendisini iyi hissetmediğinde hayranlarını düşünmek onu neşelendiriyormuş çünkü ona göre onlar en iyi destek sistemiymiş. “Bana özgüven verip, daha ileriye gitmek ve sıkı çalışmak adına beni motive ediyorlar. Destekleri inanılmaz. Kariyerimdeki her şeyi onlara borçluyum. Onlar için sahneye çıkıyorum” diye hayranlarını çok sevdiğini ifade ediyor.Kariyerinde ne tür zorluklarla yüzleşmek zorunda kalsa, ne kadar yorulsa da hayranları için elinden gelenin en iyisi koymaya odaklanıyor.

Turne itirafları

Eğer tur otobüsünü dekore etseymiş, Kanada bayrağıyla kaplamak istermiş.

Boş vaktinde sabah erkenden spora gidip, bir sonraki gösterisi için hazırlık yapıyormuş.

Turnede protein kurabiyeleri yemeğe bayılıyor.

Evinde olan bir eşyayı turneye getirseymiş bu yatağı olurmuş.

Gitarı, bilgisayarı, telefonu ve kıyafetleri gibi klasik eşyaları olmadan turneye çıkmazmış.

Mutluluk şarkısı

Shawn, “If I Can’tHaveYou” adlı yeni şarkısıyla mutluluk hormonlarımızı hareketlendiriyor. Peki, bu şarkının başta Dua Lipa için düşünüldüğünü biliyor muydun? Shawn stüdyoda şarkı üstünde çalışırken, şarkının güzel şarkıcıya çok yakışacağını düşünerek neredeyse ona gönderecekmiş. Şarkı üzerinde biraz çalışınca, şarkının ona daha fazla hitap ettiğini keşfetmiş. Şarkıyı, özgüvenli bir pop şarkısı olarak tanımlıyor. Şarkıdaki ilham kaynağı The 1975 grubunun müziğiymiş. “Soundu, onların şarkıları gibi çılgın değil ancak şarkıyı yaparken son albümlerini takıntılı bir şekilde dinliyordum” diye insanların yüzünü gülümseten bu şarkıyı herkese armağan ediyor.

 

Yorum Yapın