Genel Manşet Ünlüler

Ross Butler davası açılıyor

“13 Reasons Why” ve “Riverdale”in ortak noktaları sadece son zamanların en iyi gençlik dizisi olmaları değil, ikisinde de Ross Butler oynuyor. Yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla gözümüze giren Ross’a, kalbimizi çaldığı için suç duyurusunda bulunuyoruz.

Dava dosyası 1: Azmi

1990 Singapur doğumlu oyuncunun annesi Endonezyalı ve babası da Amerikalı. Annesi onun, mühendislik okumasını istemiş ve bir yıl boyunca Ohio StateÜniversitesi’nde Biyomolekülerve Kimya Mühendisliği okumuş. Sonra okulu yarıda bırakıp oyunculuğa yönelmiş. Ross, Asyalılara yakıştırılan “inek” ve Bruce Lee tarzı klişe rollerden özenle kaçınıyor. Çünkü Ross Butler, fiziksel özelliklerinin bu rollere yakışmayacağını söylüyor. Kendisinin son projelerine baktığımızda sporcu rollerinin altından kalktığını görebiliyoruz.

Dava dosyası 2: İki diziden birini tercih etmesi

Oynadığı iki dizi “Riverdale” ve “13 Reasons Why”da dünya çapınca birer fenomene dönüşünce 2. sezon onaylarını kaptılar. Tabii bu durum Ross’un iki dizi arasında zor bir karar vermesine neden olmuş.“Ya bir karaktere odaklanacaktım ya da ikiye bölünüp 2 dizide de küçük rollerde yer alacaktım. Reggie harika bir karakter ama farklı bir alanda. Zachise daha gerçekçi ve derin bir yapısı var” diye “13RW”dan yana oyunu kullanıyor.Bizce çok doğru bir karar veriyor.

Dava dosyası 3: Hannah ve Zach’ingizli aşkı

“13RW”ın kitabında Zach ve Hannah ilişkisine dair hiçbir bilgi yoktu. İki oyuncunun uyumu ve karakterlerin derinliği, senaristleri böyle bir hikaye yaratmaya itmiş. 1. sezonda izlediğimiz sahnelerin devamını isteyecek kadar onlara bayılmıştık ve 2.sezonda onların ilişkisine daha yakından izleme fırsatını yakaladık. Hatta öyle bir hikaye hazırlamışlar ki bizi gözü yaşlı ekrana kilitlediler. Hannah’ya o kadar güzel baktığı için kendisi dava ediyoruz.

Dava dosyası 4: Zachile uyumu

Ross Butler, lisedeyken Zach’in yaşadığı aitlik sorununu yaşamış. Çünkü etnik geçmişinden ötürü, nereye ait olacağını bulamadığından özgüveni yitirmiş. Bu yüzden Zach ile bağlantı kurduğunu, “Zach popüler ama yalnız. Gerçek duygularının peşinden gitmek mi yoksa popüler olarak kalmak mı öğrenmek istiyor” sözleriyle dile getiriyor.

Dava dosyası 5: İlişki bakış açısı

Bir erkeğin kalbine giden yolun, sevdiği şeylerden geçtiğine dair tüyo veren Ross, “Neyi sevdiğini öğrenin. Video oyunları seven, gitar çalan, iyi yemek yapan ya da iyi kitaplar hakkında konuşabilen bir kızla tanışırsam hemen dikkatimi ona veririm”diyor.Ancak kendisi 20’li yaşlarının başında kariyerine odaklanmak istediğinden ikili ilişkilerden uzak durmuş. Şimdi iyi bir iş temeline sahip olduğuna inanan oyuncu, ona bir şeyler katacak kişiyi bekliyormuş. Gel de etkilenme:)

Dava dosyası 6: Çok sosyal olması

Ross tam bir parti canavarı. Instagram profiline şöyle bir baktığında, yıldızlar geçidiyle karşılaşacaksın. “K.C. Undercover”da birlikte rol aldığı Zendaya, ArianaGrande, Lana Del Rey ve Miley Cyrus gibi ünlülerin yer aldığı liste uzayıp gidiyor. Bizim gibi onlar da oyuncunun o çekici gülüşüne karşı koyamamışlar. Haklılar tabii:)

Yorum Yapın