Genel

Rol kaptıranlar

Spider Man’i Tom Holland veya “Açlık Oyunları”nda Katniss’i Jennifer Lawrance canlandırmasaydı bu rollerde kimi görürdük hiç merak ettin mi? Biz senin için sevdiğin film ve dizilerde neredeyse oynayacak olan o oyuncuları bulduk.

Hailee Steinfeld – “Açlık Oyunları”

“Açlık Oyunları” serisinde Katniss Everdeen rolü için seçmelere giren isimlerden biri de Hailee’ydi. Ancak rolü Jennifer Lawrance’a kaptırdı. Hailee’nin “Hawkeye”daki okçuluk yeteneklerini görünce “Katniss rolüne gerçekten yakışırmış” diye düşündük.

Kiernan Shipka – “Riverdale”

“Sabrina”nın yıldızı Kiernan, “Riverdale”de Betty Cooper karakterine neredeyse hayat verecekti. Dizinin yaratıcısı Roberto Aguirre-Sacasa, Kiernan’ın “Mad Man” dizisindeki yeteneğine hayran kalmış ve Betty rolü için onu düşünmeye başlamış. Ancak Kiernan, Betty yerine “Sabrina”da başrol oldu. Üstelik şu sıralar “Riverdale”de. Anlaşılan Kiernan rolü kaptırmakla hiçbir şey kaybetmedi.

Selena Gomez – “13 Reasons Why”

“13 Reasons Why” dizi olmadan önce film olarak planlanıyordu. Üstelik Hannah Baker rolünü Selena canlandıracak, annesi de filmin yapımcısı olacaktı. Proje diziye dönüşünce Selena, annesinin yanında yapımcı olarak yer almaya karar verdi ve böylece rol Katherine Langford’a gitti.

Tyler Posey – “Twilight”

“Teen Wolf”da kurt adam güçlerini keşfeden Scott karakterini canlarına Tyler, diziden önce bir başka projede kurt adamı canlandırmak için seçmelere girmiş. “Twilight”taki Jacob Black karakteri için arkadaşı Taylor Luther ile karşı karşıya gelmişler. Tyler, “Seçmelerden sonra Taylor ile karşılaştım ve ona neler yaptığını sordum. ‘Twilight’ı çekiyorum’ dedi. O zaman rolü alamadığımı anladım” diye yaşananları anlatıyor.

Chase Stokes – “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”

“Outer Banks”in yıldızı Chase neredeyse Star Wars evrenine dahil olacakmış: “Han Solo için film yapacaklarını öğrenince, rolü kapmak için oldukça hevesliydim. Beş kere okuma provasına gittim.” Ancak rol Alden Ehrenreich’in oldu.

Noah Centineo – “The Kissing Booth

“Sevdiğim Tüm Erkeklere”nin yıldızı Noah, “Kissing Booth”da Noah Flynn rolü için düşünülmüş. Noah “Sevdiğim Tüm Erkeklere”de canlandırdığı Peter Kavinsky rolüne o kadar yakıştı ki, Noah Fylnn’ı Jacob Elordi’nin canlandırması bizi hiç üzmedi.

Timothée Chalamet – “Spider Man”

“Spider Man” için birçok isim düşünüldü ancak son ikiye Tom Holland ve Timothée Chalamet’nin kaldığını biliyor muydun? Üstelik Timothée’yi yolda gören bazı hayranları ona “Örümcek Adam” diye sesleniyormuş.

Yorum Yapın