Genel Manşet Ünlüler

Riri bebek geldi

Rihanna’dan albüm haberi beklerken, bebek haberi geldi. Başarılı sanatçı, ASAP Rocky ile ilk çocuklarını bekliyor.

Yazı İrem Naz Güvel

“Çok mutluyum”

Rihanna ve ASAP Rocky uzun yıllardır çok yakın arkadaşlar. Ancak 2020’nin sonlarında ikilinin arkadaşlığı aşka dönüştü. Şimdi ise çift ilk çocuklarını bekliyor. Rihanna hamile olduğunu öğrendiğinde oldukça şaşırmış: “İlk öğrendiğimde ‘Bu gerçek değil, değil mi?’ gibiydim. Çok erken heyecanlanmak istemiyorsunuz çünkü bu harika bir haber. Çok mutluyum ve şu an bunu herkesle kutlayabilirim.”

Herkes şok oldu

Riri’nin yakın çevresi ve arkadaşları da, hamile olduğunu bizimle birlikte öğrenmişler. Ancak hamileliğini arkadaşlarından gizlemek için Rihanna çok çabalamış: “Bunu ekibimden saklamak benim için daha zordu. Çünkü onlar benim hep yanımdalar ve alışkanlıklarımı biliyorlar. Yemeye alışık olmadığım her şeyi yemeye başladım. Tatlılardan nefret ettiğimi biliyorlar ve aniden kurabiye ve donut istedim. Sonunda hamileliğimi duyurduğumda tüm herkes gibi onlar da şok oldular.”

Hamile modası

Bu sürede Rihanna tarzıyla da gözlerimizden kalpler çıkartıyor. Hamileliğinde kombin yapmanın eğlenceli olduğunu söyledi. “Karnımı örtme konusunda endişelenmememin tadını çıkarıyorum. Biraz tombul hissediyorum ama bu bir bebek! Bazı günler ‘Sadece bütün gün burada bu kanepede uzanmak istiyorum’ gibi hissediyorum. Ama biraz ruj sürdüğümde hemen değişiyorum.”

“Fazla zaman yok”

Hamilelik haberinin ardından Rihanna’nın aile kurmakla ilgili daha önce söyledikleri ortaya çıktı. Mart 2020’de verdiği bir röportajda hayatın gerçekten kısa olduğunu fark ettiğini ve yaşamak için yeni bir yaklaşım bulduğunu söyledi: “Bir şeylere tahammül etmek için fazla zamanın yok. Tabağına çok şey koymuşsun. Bunaldığınızda, bir şeyleri kesmeye başlamanız gerekir. Ve çok fazla bunaldım. Önümüzdeki 10 yıl içinde üç ya da dört çocuğum olduğunu görüyorum. Önemli olan tek şey mutluluktur. Bir ebeveyn ve çocuk arasındaki tek sağlıklı ilişki budur. Bir çocuğu gerçekten yetiştirebilecek tek şey sevgidir.”

Yorum Yapın