Genel Manşet Ünlüler

Puth şeyler

Sessizlik içindeki Charlie Puth yepyeni 2 şarkıyla özlem giderdi. Albüm için hazırlıklarını tamamlamak üzere olan şarkıcının melankolik görünüşünün altındaki eğlenceli yanı ortaya çıkarıyoruz.

Charlie Puth albüm için hazırlıklarını tamamlamak üzere olan şarkıcının melankolik görünüşünün altındaki eğlenceli yanı ortaya çıkarıyoruz.

Yazı İrem Naz Güvel

Kendinden ilham alıyor

Charlie Puth’un 3. stüdyo albümü “SICK” için geri sayıma geçmeye hazır mısın? Şarkıcı ısınma turlarında “I Warned Myself” ve “Mother” adlı birbirinden enfes 2 parça yayınlandı. “I Warned Myself” gelgitli ve “Mother” da kız arkadaşının annesi tarafından onaylanmayan bir ilişkiyi anlatıyor. Bu iki parça da şarkıcının hayatından izler taşıyormuş. Özellikle “Mother”ı lisede yaşadıklarından ilham alarak kaleme aldığını itiraf ediyor. Şarkıları dinlerken genel olarak Charlie’nin hüzünlü ve kalp kırıklıklarıyla dolu şarkılar yazdığını fark ettik. Ama biz onun gerçekte hiç de öyle biri olmadığını biliyoruz. Bunu kanıtlamak için tüm bildiklerimizi ortaya döküyoruz.

1. Absürt röportajlar

Mesleğine titizlikle eğilen Charlie Puth, işini yaparken çok ciddi. Onun bu görünüşüne aldanma, verdiği röportajlarda eğlenceli yanını göstermekten çekinmiyor. Şarkıcının James Corden’ın talk show’na konuk olduğu bölümleri izle, ne demek istediğimizi anlayacaksın.

2. Troll danslar

Sanki “We Don’t Talk Anymore” ve “Attention” şarkılarını yazan Charlie değilmiş gibi karizmasının çizilmesine aldırış etmeden çılgınca dans etmesiyle tanınıyor. Bu dansları onun gibi halka açık alanlarda yapsak bize deliymişiz gibi bakarlar. Arada bu çılgın figürlerini hayranlarıyla da sergiliyor. Keşke bir gün kolumuzdan tutsa da birlikte dans etsek:)

3. Kaçırılmayacak Story’ler

Takip etmiyorsan Charlie’yi Instagram’da mutlaka takip et ve düzenli olarak storylerini izle. Çünkü hiçbir storysi sönük geçmiyor. Piyano çalarken, araba kullanırken veya tek başınayken güldürecek bir şeyler bulmada üstüne yok.

4. Caps ifadeler

Charlie’nin yüzü şarkı söylerken şekilden şekle giriyor. Şahin gözlü hayranlar bu ifadelerden bir sürü caps hazırlıyor. Ancak zaman zaman onların yapmasına bile gerek kalmadan Charlie, kendisiyle dalga geçecek paylaşımlar yapıyor. Resmen yaşayan caps:)

Yorum Yapın