Genel Manşet Ünlüler

Olivia cephesi: Karışık

Şu sıralar Olivia Rodrigo’nun hayatı fırtınalarla dolu. Bir yandan belgeseli, bir yandan yeni albümü ile uğraşırken, Olivia cephesinden ayrılık haberi geldi. Şarkıcının son yaşadıklarına bir göz atalım.

Yazı İrem Naz Güvel

Belgesel çekti

Olivia Rodrigo rekor kıran çıkış albümü “Sour”un yapım sürecini anlatan belgeselini Disney+’da yayınladı. Şarkıcıya tüm kapıları açan şarkısı “Drivers License” hakkında birçok yeni şey öğrendik. Olivia, “Sanırım insanlara kafamın arkasında neler olup bittiğini gururlu ve utanç verici bir şekilde anlatmak istedim. Bu şarkılar incinmiş olduğum yerden geliyor ve onu gurur duyacağım bir şeye dönüştürmeyi başardım. Bundan daha iyi bir şey yok” diye albümdeki şarkıların yapım aşamasından bahsediyor. Disney dizisi “High School Musical: The Musical: The Series”e atıfta bulunarak, “Bir yıl boyunca Salt Lake City’de bir dizi çektim. Bu yüzden şarkıları orada yazmaya başladım ve Los Angeles’a döndüğümde albümün yapım sürecini tamamladım” diyor.

Yeni albüm yolda

Yetenekli yıldız ilk albümü “Sour”un başarısının tadını çıkarmaya devam etse de, şimdiden ikinci albümünün hazırlıklarına başlamış: “Bir sonraki albümüm için bir başlığım ve birkaç şarkım var. Yaklaşan yeni müzikal dönemim hakkında düşünmek gerçekten heyecan verici. Şarkı yazmayı seviyorum. Kendime çok fazla baskı yapmamaya çalışıyorum. Şu anda sadece keşfetmek ve eğlenmek istiyorum.”

Ayrılık geldi

Olivia bir yıldan az bir süredir müzik yapımcısı Adam Faze ile birlikteydi. Görünüşe göre çift ilişkilerini noktalama kararı almış. İkili ilk kez geçtiğimiz yaz “Space Jam 2”nun gala partisinde görüldüler. Ortak arkadaşları sayesinde tanışan çifti herkes çok yakıştırıyordu. Çevresindekiler birlikte çok tatlı göründüklerini ve aşklarını hiç gizlemeye çalışmadıklarını söylüyordu. Yeni yılı ayrı kutlamalarının ardından çiftin ayrıldığına dair söylentiler yayıldı. Bundan kısa bir süre önce Olivia, birini unutmanın en iyi yolunun, “Bütün teması kesmenin yanı sıra, sadece karşı tarafı değil, kendinizi de affedin. Bunu öğrendim” demişti.

“Gerçekten çok mutluyum”

Olivia ayrılırken olduğu gibi ilişkisini yaşarken de Adam’dan çok şey öğrendi: “Şarkı yazıyorum ve gerçekten çok mutluyum. ‘Sour’u yazdığımdan zamandan çok daha mutluyum ki bu harika. Kendime çok daha fazla güveniyorum. Bunu büyümenin iyi bir yönü olduğunu düşünüyorum. Gelecek dönemin neler getireceğini göreceğiz. Ancak üzerinde çalışmaya başlayacağım için heyecanlıyım.” Anlaşılan Olivia’nın gelecek albümünde bu aşktan parçalar dinleyeceğiz.

Yorum Yapın