Genel Manşet

Okulun gözdeleri

Bakalım senin grubun, dizideki dostluklarla aynı özellikleri taşıyor mu:)

 

Gossip Girl

Yukarı Doğu Yakası sakinleri popülerlikleri ve tarzlarıyla adından söz ettiriyor. Özellikle liderleri Blair nam-ı diğer Queen B, karşınıza almak istemeyeceğiniz biri. Blair yanınızdaysa sırtınız asla yere gelmez. Herkes onlarla arkadaş olmak ve gruplarına dahil olma peşinde ancak bu hiç kolay değil. Ayrıca okuldaki hemen hemen tüm olaylarda mutlaka bu ekip de yer alıyor. Sen ve arkadaşların derslerinize önem veriyorsunuz ancak dostluğunuz her şeyden üstün. Özellikle okulda olan olayların bir numaralı takipçileri sizlersiniz. Hoşlandığınız kişileri stalklamaya, bulduğunuz bilgileri birbirinizle paylaşmaya, indirime giren alış veriş sitelerinde dolaşmaya ve sabaha kadar Whatsapp’tan konuşmaya bayılıyorsunuz. Arada bu ilgiyi derslerinize de verseniz süper olur:)

 

Riverdale

Riverdale’de olaylar asla durmuyor. Okul gazetesini çıkaran Betty ve Jughead’in araştırmacı ruhu sayesinde hiçbir gizem, sır olarak kalmıyor. Bu merak bazen başlarına dert açsa da, hep birbirlerini kolluyor. Siz de onlar gibi okulun cool gençlerisiniz. Her şeyden haberiniz ve derslerinizde başarılısınız. En değerli şeyin birbiriniz ve sevdiklerinizin olduğunu biliyorsunuz. Olaylara karşı mantıklı düşünmekte üstünüze yok. “Riverdale” gençlerini düşün, nasıl mantıklarıyla ilerleyip sorunların üstüne gidiyorlar. Bu dostluğunuzun kıymetini bilin:)

 

The Vampire Diaries

Salvatore kardeşler gelene kadar Mystic Falls oldukça sakin bir yerdi. Elena ve arkadaşlarının tek derdi hoşlandıkları kişiler ve derslerinde geçer not almaktı. Dizide Elena, Caroline  ve Bonnie’nin arkadaşlığına imrenerek baktık. Oysa ki onlar herkes gibi bir okul hayatı geçirdiler. Sen ve arkadaşların da aynı onlar gibi sıradan bir okul hayatı yaşıyorsunuz. Ancak bu kötü bir şey değil, aksine birçok insan bu arkadaşlığa özenir. Çünkü bu dostluklar daha samimi ve ortak paylaşımlar daha çoktur. Bu dostluk ileride hayatında büyük bir rol oynayacak.

 

Glee

McKinley Lisesi’nde her türlü arkadaş gruplarını görmek mümkün. Biz okulun en yetenekli kulübü One Direction’ın dostluğunu ele alacağız. Birbirinden tamamen farklı kişiliğe sahip ve okulda dışlanmış kişilerden oluşan bu ekip, inanılmaz başarılara ve ölümsüz dostluklara imza attı. Zorluklarda ve sevinçlerinde her zaman birbirlerine destek oldular. Okulda arkadaşların ve sen kendinizi dışlanmış hissediyorsanız bu düşüncenden kurtulun. Yetenekleriniz ve birbirinize karşı sevginizle siz de birçok başarıya imza atacasınız. Kendinize güvenin.

Yorum Yapın