Genel

O, burada

EP’ler, ayrılık ve imaj değişikliği derken, Miley Cyrus 7. albümü için harekete geçti. “She Is Here” diyen şarkıcının bizi bırakmaya hiç niyeti yok.

 

EP’ler toplandı

“Biliyorum sonsuza dek bekliyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Ama artık değil. O, sonunda burada” diyen Miley Cyrus, uzun zamandır beklenen 7. stüdyo albümünü “Midnight Sky” şarkısıyla müjdeledi. Bizi Miley ile bir kez daha tanıştıracak olan albümü tanıtırken şarkıcı, “O geliyor” ve “Bu kez gerçekten” hashtag’lerini kullandı. Bu tag’ler, Miley’nin “She Is Coming”, “She Is Here” ve “She Is Everything” adlı üç EP’lerinin birleşiminden oluşan “She Is Miley Cyrus” albümüne gönderme yapıyor. Miley gelecek albümünü bir türe sıkıştırmıyor ve daha önce yaptığı tüm çalışmaların bir birleşimi olarak yorumluyor. Üç EP kendi içinde “mevsimsel” olacak şekilde düzenledi. “She Is Coming” sıcaklığı hissetmek istediği yazın ilk günlerini ve “She Is Here” ile “She Is Everything” de sonbaharın biraz soğuk ve karanlık döngüsünü temsil ediyor.

 

Miley yönetti, oynadı

Disko topu baş döndürücülüğüne sahip “Midnight Sky”ın klibini bizzat Miley yöneti. Miley neon disko topları arasında lüks bir şekilde görünüyor. Kristal kaplı uzun siyah eldivenleri ve siyah kıyafetiyle baştan çıkarıcı bir şekilde şarkı söylüyor. Stevie Nicks, Joan Jett ve Debbie Harry de dahil olmak üzere güçlü kadın müzik ikonlarından ilham alıyor.

 

Liam hakkında

Rock’n roll ve disko havalarındaki şarkı, “Mother’s Daughter” ve “Slide Away”den sonra albümden yayınlanan 3. parça oldu. Şarkının sözleri açık bir şekilde Miley’nin eski eşi Liam Hemsworth’u anlatıyor. “Koşmak için doğdum, kimseye ait değilim. Senin tarafından sevilmeye ihtiyacım yok” sözlerini söylerken evli olmadığı için mutlu olduğunu ifade ediyor.

 

Dua’dan onay

Miley son dönemde tekrar popüler olan disko pop müzik akımına eklenen son isim oldu. Yeni parçası “Midnight Sky” ile içindeki disko aşkını açığa çıkarıyor. Bu yılın en başarılı albümleri arasında gösterilen “Future Nostalgia” ile diskoyu yeniden hayatımıza getiren Dua Lipa da Miley’nin yanında. Şarkıcı, Miley’nin albümünü dinleyen ilk isimlerdenmiş. Albümde bu iki disko aşığından bir iş birliği gelir mi dersin?:)

 

Arkadaş kaldılar

Bu sırada şarkıcı, Cody Simpson ile 10 aylık ilişkisini de noktalandı. Ancak ayrılmalarında herhangi bir kötü durum son konusu değil. Miley, şu sıralar bir bütün olamadıklarını ve istedikleri yolda ilerlemek için kendi kabuklarına çekildiklerini söylüyor. O ve Cody’nin 10 yıldır arkadaş olduklarından hala birlikte takılırken görülebileceklerini de ekliyor.

 

Yorum Yapın