Genel Manşet

Megan Thee “Karizma”

“Hot Girl Summer” ve “Big Ole Freak” şarkılarıyla hayatımıza giren Megan Thee Stallion, son dönemin en iyi rapçilerinden. Onu yakında tanıyarak, Megan hayranlığını ikiye katlayabilirsin:)  

Yazı İrem Naz Güvel

Sahne adı nereden geliyor?

Gerçek adı Megan Pete olan Megan Thee Stallion, 15 Şubat 1995’te doğdu. Boyu 1.78 olduğu için gençliğinde herkes ona “at” lakabıyla seslenmiş. Ama bu onu asla düşürmemiş, üstelik “aygır” anlamına gelen “Stallion”ı sahne adı olarak seçmiş. Böylece Megan Thee Stallion doğmuş.

Ne mezunu?

Profesyonel bir rapçi olan Megan’ın Sağlık Yönetimi diploması var. Geçtiğimiz yıl Texas Southern Üniversitesi’nden mezun oldu. Rapçi, Instagram’da kep töreninden fotoğraflarını, “Meg Thee Mezun. Ailemin benimle çok gurur duyduğunu biliyorum. Herkese sevginiz için teşekkür ederim” notuyla paylaştı. Tebrikler Megan!

En büyük hayali ne?

Megan’ın mezun olduktan sonraki hayali, doğduğu yer olan Houston’da bir destekli yaşam merkezi açmak. “Büyükannemin, kendi annesiyle ilgilenmesini izleyerek büyüdüm. Aynı şeyi yaşayan başka aileler var. Zor olduğunu biliyorum, bu yüzden bunu insanlar için kolaylaştırmak istiyorum” diye hedefinden bahsediyor.

Kimlerle işbirliği yaptı?

Megan’ın iki EP, bir mixtape ve bir de stüdyo albümü var. Kendi şarkılarının yanı sıra yaptığı iş birlikleriyle de adından söz ettiriyor. Bu zamana kadar çalıştığı kişiler arasında, Nicki Minaj, Cardi B, Ariana Grande, Doja Cat ve BTS gibi isimler yer alıyor.

Ne tür filmlerden hoşlanıyor?

Korku filmleri Megan’ın en büyük tutkusu. Önceden tahmin edilebilir sona sahip ve hayal kırıklığı yaratan korku filmlerinden o kadar sıkılmış ki, kendisi bir senaryo yazmaya başlamış. Yapacağı filmin türe yeni bir soluk getireceğini de ekliyor. Megan’ın bunu başaracağına inanıyoruz.

Sevgilisi var mı?

Geçtiğimiz yıl Megan, rapçi Pardison Fontaine ile birlikte olduğunu doğruladı. Ancak ikilinin üstünde kara bulutlar dolaşıyor. Megan, rapçiyle olan fotoğraflarını Instagram’dan kaldırsa da, Pardison’ın hesabında hala fotoğraflar duruyor. Henüz resmi bir açıklama yok ancak ayrıldıkları kulaktan kulağa yayılıyor.

Ailesinin kariyerinde nasıl etkisi var?

Ailedeki tek rapçi Megan değil. Başarılı sanatçının annesi Holly Thomas ya da bilinen ismiyle Holly-Wood da bir rapçiydi. Dış görünüşü nedeniyle sürekli eleştiren Megan, bu konuda ailesinin ona nasıl destek olduğunu şu şekilde anlatıyor: “Bana özgüven aşıladılar ve kendimi iyi hissetmemi sağladılar. Kendimle ilgili değiştirmek istediğim hiçbir şey yok. Bütün kızların da böyle hissetmesi gerektiğine inanıyorum. Onlara iyi göründüklerini ve değişmelerinin şart olmadığını söyleyecek bir sesim varsa, bunu kullanmalıyım. Herkese, ailemin bana hissettirdiği gibi hissettirmek istiyorum.”

Yorum Yapın