Genel Manşet Ünlüler

Little Mix Arkadaşlıkları

Dönemin en iyi kız gruplarının başında gelen Little Mix, güçlü ve sıkı dostluğun neden önemli olduğunun en başarılı örneği.

Yazı İrem Naz Güvel

Persy (Perrie + Jesy)

Röportajlarda Jesy, Perrie’nin kıyafeti, aksesuarı veya ojesini beğendiğinde hemen ilgisini ona çevirip konuşmaya başlıyor ve gözü başka bir şey görmüyor. Grubun en kaotik ikilisi olarak da bilinen Perrie ve Jesy biraz alkol aldıktan sonra sarılıp, birebirlerini ne kadar çok sevdiklerini söylüyorlarmış.

Lerrie (Leigh-Anne + Perrie)

Leigh-Anne ve Perrie

Leigh-Anne ve Perrie’nin sakin görüntüsü aslında bir paravan. Yoksa içlerinde birer yaramaz çocuk yaşıyor. Zavallı Leigh-Anne, Perrie’nin acımasız eleştirileri ve şakalarına maruz kalıyor ve tüm bu uğraşmalara rağmen ona sesini çıkaramıyor. Belli ki bu durum onun hoşuna gidiyor:)

Jerrie (Perrie + Jade)

Perrie ve Jade

2017 Brit Ödülleri’nde Little Mix, meşhur şarkıları “Shout Out To My Ex” ile En iyi Single ödülünü almıştı. Bu şarkının hikayesini bilmeyen yok. Perrie’den acımasızca ayrılan Zayn Malik’e bol bol gönderme içeriyor. Jade konuşmasını, “Harika şarkılar yapmamızda yardım eden eski sevgililerimize teşekkürler. Bu ödül onlar için” diyerek bitirdi. Jade tam da ayrılık sonrası bunalımımızı atmaya yardımcı olan kız arkadaş değil mi:)

Jadesy (Jade + Jesy)

Jade ve Jesy

Jesy dış görünüşü yüzünden uğradığı zorbalığı anlattığı belgeselde, gelen kötü yorumlar yüzünden kötü günler geçirdiğini ve intiharı düşündüğünü itiraf etti. Bu olay karşısında Jade, “Bu insanlara çok sinirlendim. Tüm o kötü şeyleri söyleyenleri bulup gözlerinin içine bakmak ve ‘Bu kıza ne yaptığınızı gördünüz mü?’ demek istedim” diye ne kadar üzüldüğünü göz yaşlarıyla anlatıyor. Eminiz Jade o insanları bulsaydı dediklerini yapardı.

Leighade (Jade + Leigh-Anne)

Jade ve Leigh-Anne

Little Mix üyelerinin her biri farklı moda anlayışına sahip. Ancak Leigh-Anne ve Jade bir araya geldi mi eş kıyafetler giyerek birbirlerini tamamlıyor. Aralarındaki bağı tarzlarıyla da süslüyorlar.

Lesy (Jesy + Leigh-Anne)

Jesy ve Leigh-Anne

Üyelerin biraz çatlak olduklarını itiraf edebiliriz. Umursamazca atılan kahkahalar ve çılgın dans figürleri grubun aynı beyin hücrelerini paylaşan Leigh-Anne ve Jesy’i birebir tanımlıyor. Bu ikiliyi görenler dans pistini hemen boşaltıyor.

Yorum Yapın